Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk már majdnem 4...

A macskánk már majdnem 4 éves, de időnként még mindig vadászik a saját farkára. Normális ez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy zavarja a saját farka, kergeti, fúj rá, durván beleharap, ami fáj is neki, de egyszerűen még mindig nem értette meg, hogy az hozzá tartozik.
2018. jún. 30. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez valamilyen idegbetegségnek tűnik :/


Valaki szerint ez "nagyon vicces", holott valami tényleg nem kóser szegény állatnál


https://www.youtube.com/watch?v=v7hvOthKd-8

2018. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez a jelenség, csak macskában
2018. jún. 30. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokott rá vadászni, bukfencezik az ágy és a fal között miközben a farkát kergeti, vagy csak simán nézi, ahogy csapkod vele és bele-bele harap, pofozza. Szintén 4 éves, gyerekkora óta ezt csinálja.

A videót nem bírtam megnézni.

Szerintem, ha sebeket nem okoz magának ill ha nem "megszállott" a farka irányábán, tehát eszik, alszik normálisan, jókedélyű, akkor nem kell aggódni. Ha az életminősége rovására megy, akkor érdemes kivizsgáltatni, bár szerintem sokmindent nem fogsz tudni tenni.

Mindenesetre remélem amúgy boldog cicc.

2018. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám is csinálta ennyi idősen,de ő csak játszott.Viszont pár hónapja gyakrabban csinálta és,akkoriba nagyon bolhás volt meg még valami más is megtámadta.Szerintem olyankor a dögök macerálták és azért kergette a farkát.Lehet a te cicádnak fáj vagy valamit érez és igazából azt akarja megtámadni aki bántja őt.
2018. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az állatok lehetnek skizofrének? :|
2018. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!