Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te mit tennél, ha 10 éves...

Te mit tennél, ha 10 éves gyermeked az egyik rokonodtól egy kiscicát kapna, miközben Te jelezted neki, hogy nem szeretnél cicát tartani a lakásban?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 07:34
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Nekem van gyerekem és macskám is. Nagyon szeretem a macskákat, mióta az eszemet tudom, volt macskánk.

Ettől függetlenül egyértelmű, hogyha nem akarsz macskát, ne tartsd meg. Próbáld meg elajándékozni, gazdit keresni. Egy 10 évessel azért már meg lehet beszélni, hogy te nem akarod megtartani.

A rokonnal én biztosan elbeszélgetnék, hogy ezt hogy gondolta, élő állatot nem szabad gyereknek ajándékozni. Hatalmas felelősség és nem kevés költség.

A macska nem maradékot eszik, főleg lakásban, ahol nem tud vadászni. Minőségi táp vagy hús nem olcsó.

Orvosi költségek is vannak, oltások, rendszeres féregtelenítés, ivartalanítás, betegség esetén a kezelések.

Aktívabb kismacska esetén lehet bosszankodni a letépett szúnyogháló, függöny, megcincált bútor, megrágott vezeték miatt. Alom, szőr, gondoskodni róla nyaraláskor, stb.

2018. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!