Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet mérgezés?

Lehet mérgezés?

Figyelt kérdés

Tavaly volt bent egerünk, amit ki is irtottam, azokkal a kis, rózsaszín párnácskákkal. Ekkor még nem volt cicám. Jelenleg van egy 9 hetes cicám, aki imád játszani, a legkisebb zugokba bebújni. Ma reggelre megtalált egy ilyen párnácskás zacsit, ami már üres volt. Nem hiszem, hogy beleevett volna,össze volt ragadva a csomagolás és tiszta pókháló volt. Nem tudom, hogy honnan került elő, mert alaposan ki lett takarítva az egér után.

Kicsit aggódom most. A cica nem mutat tipikus mérgezéses tüneteket. Életvidám,sokat eszik, rohangál. Ettől függetlenül lehet, hogy a méreg a szervezetébe került?



2018. júl. 2. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, vidd orvoshoz szerintem
2018. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd orvoshoz, ilyen kis korban amúgy is ráfér, ha többször nézik meg, szóval nem feleslegesen viszed, akkor semmi, ha nincs semmi baja.
2018. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megelőzésképpen: orvos, K-vitamin injekció.
2018. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!