Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások, mutatkoztok a...

Macskások, mutatkoztok a macskátok elött ruhátlanul?

Figyelt kérdés
Akinek van macskája szokott elötte meztelenül lenni?-én ha lehet még alsógatyában sem vagyok elötte,felveszek egy mackót,vagy most nyáron rövid nadrágot.

2018. júl. 3. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mivel a himbálódzó dolgokra bevadúl és a legértékesebb részemet is úgy támadná mintha az egyik játékát lóbálnám neki...
2018. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Az én macskám kifejezetten imádja amikor fürcsizem és már készülődik olyankor s ott ül a kád szélén míg ki nem jövök belőle. Én meg féltem hogy nehogy beleessen.
2018. júl. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Persze, mi a gond vele? :)))

Amíg fürödtem (most másik albiban csak zuhanyzó van) ott tornázott az enyém a kád szélén dorombolva.

:) Ő sem zavartatta magát, én sem.


Akkor is lazán fetrengett a médiaállvány tetején. amikor ex barátnőmmel "jól éreztük magunkat" az ágyban. NA! AZ zavart azért picikét, nem tudom miért. XD

2018. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szoktam ruha nélkül mutatkozni előtte. Néha kicsit kellemetlen ha hosszasan bámul, de akkor elterelem a figyelmét (ez ruha nélkül és ruhában is előfordul) :D
2018. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szoktam. Ha fürdök is bejönnek néha a fürdőszobába.
2018. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Érdekesek az eddigi válaszok, mindenkinek köszönöm!máris kiírom az új macsekos kérdésemet!
2018. júl. 4. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!