Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kell ennyi idő a szobati...

Miért kell ennyi idő a szobatisztasághoz?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz 9 vagy tíz hetes a cica 7 hetesen kerűlt hozzám lassan 1 hónapja van nálam és ahonnan hoztuk ott kertbe volt használták az almot de a kertet is a piszkításhoz.

Nálam Az alma mindig elérhető helyen van jó alom van benne mert 10 ből 8x oda megy wc re de van hogy leülne a padlószőnyegre még egy hónap után is. Ha látom hogy szaglászik szépen oda viszem az alomhoz vagy ha becsinált rá koppintok a fenekére és bele teszem az alomba bár nem szoktam megvárni.. ez miért van még? pici még vagy mennyi idő kell neki ha mindenre odafigyelek ?



2018. júl. 7. 17:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

"Tévedésben élsz, a macska tenyésztők akik professzionálisan, az állat érdekeit nézve foglalkoznak a cicákkal, 12 hetesen adják oda leghamarabb a cicát."

Igen, ez az! 12 hetesen ADJÁK ODA! Nem akkor válasszák el. Akkor már rég semmi köze az anyjához. Azokat a macskákat, akiket 12 hetesen adnak az új gazdájukhoz, ugyanúgy 8 hetes koruk körül választják el, és ugyanúgy nem látta már egy hónapja az anyját.

2018. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Már hogy lehetne 12 hetesen elválasztani? Addigra már rég semmi teje az anyának, a kölykei pedig már szárazat esznek, semmi szükségük az anyjukra. :)
2018. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

Istenem...persze, mert elszeparálják az anyjától, mi? Van macska tenyésztő ismerősöm, aki igen, 12 hetesen választja el a kölyköket, akkor kerülnek új gazdához. Addig az anyjukkal vannak és még szopnak is mert igen, a macska képes lenne még fél évesen is rájárni az anyjára (láttam már ilyet), de 6 hetes kortól táplálnak mellé. 12 hetes koráig az anyjával van és tanítja.

Értem én hogy mindenáron be akarod bizonyítani hogy neked bizony igazad van mert ragaszkodsz a 8 héthez, de rendes tenyésztők akkor is úgy csinálják, ahogy mondtam.

2018. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Igen, elszeparálják, ugyanis 8 hetes kora körül teljesen elapad az anya teje. Az elválasztás pedig azt jelenti, hogy már nem szopnak. Azért kicsit érdekes lenne egy 3 hónapos szopó kismacska, nem gondolod? :D


És igen, nyilván bizonyítani akarom, mert úgy is van. De úgy néz ki, te nem tudod az elválasztás szó jelentését. :)

2018. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

De ezt mondom, hogy nem szeparálják el. És az anyja teje bár apad, kevesebb lesz, nem szűnik meg teljesen amíg szopnak a kicsik. És hidd el, láttam már éves macskát is szopni az anyjától, akkor amikor az egy évvel későbbi kistestvérei megszülettek és megint lett teje. Az éves kandúr macska szopott, igen..

De nem kell elhinned nekem, hidd el a számtalan videónak:

https://www.youtube.com/watch?v=WdICma2o-lw

https://www.youtube.com/watch?v=t-3Zo-n3P0k

https://www.youtube.com/watch?v=1Peliwk-A2k


Ha ez után se ismered el hogy igazam volt, hát az már csak fafejűség.

2018. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván az nem normális, hogy egy évesen szopik, ne akard már normálisnak beállítani. :D

Az a fafejűség, hogy nem fogod fel, amit pofázok fél éve. :)

2018. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted ezek a videók normálisak? Te komolyan képes vagy elhinni, hogy EZ normális? :"DD
2018. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ezek láttán miért kéne elismernem, hogy igazad van? :"D

Elkezdünk vitatkozni arról, hogy tudod-e, mi az az elválasztás (úgy néz ki, nem) erre úgy akarod bebizonyítani az igazad, hogy videókat linkelsz viselkedészavaros, neveletlen macskákról, és megpróbálod elhitetni velem, hogy ez normális. Ezeknek mi az isten köze van a témához? :D

2018. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%

Hol írtam hogy normális? :D Mutasd már meg légyszíves. De van ilyen, és ha lehetősége van szopik eddig.

Nem tudom miért csinálsz ebből az egészből ekkora problémát és miért fáj azt elfogadni, hogy a tenyésztők 12 hetes korukig az anyjukkal hagyják a kicsiket. Ha elolvasol egy két kennel weboldalon cikket a kölykök neveléséről, mind leírja ezt. Ez már komolyan nonszensz, de látom nagyon hisztisen viseled hogy valaki nem ért egyet a véleményeddel.

2018. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Várj. Most még inkább nem értem. Elválasztásról beszéltünk, illetve 8 és 12 hetes macskákról. A 12 hetes elválasztás-elméletedet meg úgy akarod bebizonyítani, hogy felhozol egy csomó 1 éves feletti macskát, akik nem voltak elválasztva. :"D Ez már a kétségbeesett mentegetőzés kategória. Mindenesetre ezt egy ideig nem fogom elfelejteni, az biztos, a félórás röhögőgörcs után. :)
2018. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!