Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kell ennyi idő a szobati...

Miért kell ennyi idő a szobatisztasághoz?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz 9 vagy tíz hetes a cica 7 hetesen kerűlt hozzám lassan 1 hónapja van nálam és ahonnan hoztuk ott kertbe volt használták az almot de a kertet is a piszkításhoz.

Nálam Az alma mindig elérhető helyen van jó alom van benne mert 10 ből 8x oda megy wc re de van hogy leülne a padlószőnyegre még egy hónap után is. Ha látom hogy szaglászik szépen oda viszem az alomhoz vagy ha becsinált rá koppintok a fenekére és bele teszem az alomba bár nem szoktam megvárni.. ez miért van még? pici még vagy mennyi idő kell neki ha mindenre odafigyelek ?



2018. júl. 7. 17:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
52%

A videókat arra a kijelentésedre hoztam fel, hogy azt írtad, idézem "Már hogy lehetne 12 hetesen elválasztani? Addigra már rég semmi teje az anyának". Az anyának addigra is van teje, amennyiben a kicsiket mellette hagyjuk és szophatnak még, igaz, nem annyi mint az elején. Sőt, az anyamacskának vemhesség nélkül is lehet teje, ha kiváltják belőle az anyai ösztönöket.

De egyébként ez már hisztérika amit csinálsz, nem én mentegetőzök és küldök két percen belül 4 hozzászólást ócsárolva a másikat. És ha normálisan elolvasnád amit írtam, nem mondtam egy szóval se hogy 8 hetesen nem lehet elválasztani, csak azt, hogy NEM KELL.

2018. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Hol írtam hogy normális? :D Mutasd már meg légyszíves."

Olvass csak vissza. :) Arról beszéltünk, hogy a NORMÁLIS tenyésztők mikor választják el őket, erre belinkeltél 12 hetes elválasztott macskák helyett 1 éves nem elválasztottakat, és azok alapján kéne elhinnem, hogy 12 hetesen kell elválasztani. ÉRTED? :D


"Nem tudom miért csinálsz ebből az egészből ekkora problémát és miért fáj azt elfogadni, hogy a tenyésztők 12 hetes korukig az anyjukkal hagyják a kicsiket. Ha elolvasol egy két kennel weboldalon cikket a kölykök neveléséről, mind leírja ezt. Ez már komolyan nonszensz, de látom nagyon hisztisen viseled hogy valaki nem ért egyet a véleményeddel."

Nem csinálok problémát semmiből, és nem "fáj" semmi, csak szórakozok a kommentjeid összeszedetlenségén és a random, témához nem kapcsolódó információidon. :) Ez pedig nem változtat azon, hogy nem tudod, mi az az elválasztás. Mert nem, nem a kölyök továbbadását jelenti. SENKI, SOHA nem választ el 12 hetesen. :) Azokon az oldalakon olvasgass nyugodtan inkább te! Ez már komolyan nonszensz, de látom nagyon hisztisen viseled hogy valaki nem ért egyet a véleményeddel.

2018. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

"De egyébként ez már hisztérika amit csinálsz, nem én mentegetőzök és küldök két percen belül 4 hozzászólást ócsárolva a másikat."

Te hisztizel, te mentegetőzöl, nem látod? :3 Én senkit nem ócsároltam.


"És ha normálisan elolvasnád amit írtam, nem mondtam egy szóval se hogy 8 hetesen nem lehet elválasztani, csak azt, hogy NEM KELL."

És ha normálisan elolvasnád, amit írtam, én pedig kijavítottalak, ugyanis EL KELL választani.

2018. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, én itt lezártam a témát, törlöm a kérdést és a többi választ már nem olvasom el. :DD
2018. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
52%
Elég szegényes életed lehet ha ez számodra a legnagyobb szórakozás hogy kötözködsz, szerintem szívességet teszel itt mindenkinek ha nem követed a kérdést, ugyanis ha visszanézed amúgy is 0-ra lettél lepontozva végig, az pedig nem egy ember véleménye alapján adódik össze.
2018. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Itt egyedül neked van szegényes életed. Mint már mondtam - ha elolvastad volna - én nem kötözködöm senkivel, csak kijavítottalak. Helyesen. Te pedig nekem teszel szívességet, ha esetleg elolvasod, amit végig ismételgettem. Nem, nem egy ember véleménye, hanem kettőé. :) Tehát te nyomkodtál le végig, plusz még valaki, aki valószínűleg hozzá sem szólt az egészhez, csak örömét leli ebben. :D


Most már tényleg törlöm, és innentől kezdve (jól figyelj, mert ki is emelem) NEM ÉRDEKEL, hogy mit írsz. Eddig jót nevettem rajta, de most már egyre kevésbé vicces. :3

2018. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%

Még kicsi a cicus és,ha az esetek nagy részébe az alomba végzi a dolgát,akkor nem lehet nagy gond vele.Lehet olyan mint az én cicám,hogy inkább kint szereti elintézni a dolgait.De a fenékre koppintás helyett inkább dicsérd meg,ha az alomba pisil.


Kedves 52%-os kérdező,kérlek magyarázd el,hogy miért kell egy cicát 8 hetesen elválasztani az anyjától?

2018. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
"Most már tényleg törlöm, és innentől kezdve (jól figyelj, mert ki is emelem) NEM ÉRDEKEL, hogy mit írsz."
2018. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért jöttem vissza, mert kíváncsi vagyok, hogy hány komment, mire felfogják.
2018. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mondod-mondod hogy lelépsz de csak ide esz a fene, jól leégeted magad. Mint látod, a 84%-os se én vagyok, aki szintén nem ért veled egyet, végig 0% vagy, mi kell még? Önégetés az egész, de kb háromszor elmondtad hogy már nem jössz vissza, de csak itt feltűnősködsz bárkitől megerősítésre várva, csak nem érkezik.
2018. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!