Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék elpasszolni egy...

Hol tudnék elpasszolni egy nagy láda Felix Fantastic alutasakos macskaeledelt (halas válogatás)?

Figyelt kérdés
A macskámnak rendeltem egy kartonládányit belőle, de kb. úgy néz rá, mintha vasreszeléket tennék elé. Iszonyú finnyás állat, a csirkemellen és pár extrém eledelen kívül semmit nem eszik meg. Nincs valakinek ötlete, hol tudnám eladni? Kidobni nem akarom, és nagyon sokat bukni se. Kb. a bolti ár 2/3 -áért odaadnám valakinek.

2018. júl. 16. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Felrakod vaterára, vagy jófogásra


amúgy beírod a googlebe hogy "eladó macskaeledel"


és amiket kidob oldalakat oda felrakod, aláárazva másoknak.

2018. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elpasszolni bármelyik macskavédő szervezetnek. Bár az nem jó, ha nem akarsz rajta bukni. Akkor hirdetésben.
2018. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mennyiért adnád?
2018. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Budán lakom. De a belvárosban elviszem, ha kell.


Rosszul írtam ki, nem Félix Fantastic, hanem Félix Sensations (ugyanannyiért adják). Az én macskám csak a Fantastic -ot szereti, ezért nem lelkesedik, ezért adom el. 4 bontatlan kartonládányi van, és egy félig tele bontott, abban még 13 tasak van. Egy teljes ládában 24 tasak. Tehát 24 x 4 + 13 = 109 tasak összesen.


A Zooplus -tól rendeltem, ott a 48 db -os csomag ára 4990 Ft, azaz 105 Ft / tasak. Én a 2/3 -áért odaadom, ami pont 70 Ft/tasak.


Azaz 109 tasak x 70 ft = 7630 Ft.

2018. júl. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!