Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy napra egyedül hagyni?

Egy napra egyedül hagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy most kb 8 hetes kiscicánk, már 1 hete nálunk van, mert sajnos az anya cica már nem volt vele. Napközben szokott egyedül lenni ameddig dolgozom. Kb reggel 7től délután 5ig,heti négyszer kb. Párommal szeretnénk lemenni egy napra Balatonra. Reggel mennénk, este jönnénk, vagy legkésőbb másnap reggel. Ennyi időre egyedül hagyható esetleg természetesen úgy hogy enni inni kap, ha úgy van valaki feljön hozzánk etetni. Vagy még ez nagyon sok lenne neki? Előre is köszönöm!


2018. júl. 17. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez most ugye csak vicc? 10 órára egyedül hagyod? Minek kellett neked egyáltalán állat?
2018. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha van, aki naponta többször ránéz, és be van zárva lakásba, akkor nem lesz semmi baja. Kint semmiképp ne hagyjátok, mert elkóborolhat, ha nem talál senkit, és megijed. Ennyi idős cica majdnem az egész napot átalussza még.
2018. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
#1 Mégis mit csinálna vele? Kismacskák után nem jár a GYED, kénytelen dolgozni járni.
2018. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Benti cica, lakásban tartjuk, tehát elkóborolni nem tud :)

Egyébként igen, sokat alszik, amikor itthon vagyunk vele akkor is, napi 16 órát biztosan. Ha nem többet.

Sok időre nem szeretnénk itthagyni.


#3 Köszönöm leírtad, amit én is írtam volna. Nagyon szeretjük a cicust, de dolgozni járnunk kell.. De szerintem nem csak a mi cicánk van egyedül napközben valamennyit.

2018. júl. 17. 17:44
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert szerinted akinek háziállata van, az nem jár el dolgozni?
2018. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

"Mégis mit csinálna vele?"

Nem vállalna állatot. :)

2018. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ötös, ez majdnem így van, csak fordítva. Magyarul, akik ketten vannak, mindketten egész nap dolgoznak és egész nap nincsenek otthon, azok nem vállalnak állatot.
2018. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"De szerintem nem csak a mi cicánk van egyedül napközben valamennyit."

Pontosan, NAPKÖZBEN VALAMENNYIT, és nem egész nap.

2018. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én minden hétvégén itthon vagyok. Párom pedig hétköznap 2 vagy 3 napot. Tehát felváltva itthon vagyunk. 3 vagy 4 olyan nap van, hogy délutánig egyedül van a cica.
2018. júl. 17. 17:57
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
A macska önálló állat, egyáltalán nem igénye, hogy napi 24 órában foglalkozzon vele valaki. Ha kap enni, inni, és olyan helyen van, ahol talál magának kuckót aludni, és bármit, amivel játszhat, akkor boldogan elvan. Én például ma egész nap itthon vagyok, de az öthónapos macsekom még felém sem nézett. Nemrég ébredt, idáig az ágyamon aludt, aztán ment a tányérjához, most meg lenyúlt magának egy papírzsepit, és azt tépi miszlikbe. Simán elrohangál magának a házban.
2018. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!