Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy napra egyedül hagyni?

Egy napra egyedül hagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy most kb 8 hetes kiscicánk, már 1 hete nálunk van, mert sajnos az anya cica már nem volt vele. Napközben szokott egyedül lenni ameddig dolgozom. Kb reggel 7től délután 5ig,heti négyszer kb. Párommal szeretnénk lemenni egy napra Balatonra. Reggel mennénk, este jönnénk, vagy legkésőbb másnap reggel. Ennyi időre egyedül hagyható esetleg természetesen úgy hogy enni inni kap, ha úgy van valaki feljön hozzánk etetni. Vagy még ez nagyon sok lenne neki? Előre is köszönöm!


2018. júl. 17. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem 1 hétre hagyja egyedül.Akkor azt mondanám, minek hozta el, ha tudta hogy nyaralni megy, majd utána.

1 napig semmi baja nem lesz, de amúgy is míg dolgoztok is maga van.Valaki, aki megbízható, állatszerető nézzen rá többször, etesse.

Amúgy 7 hetesen találtátok? Vagy hova lett az anya?Ilyenkor még nem szabad elvenni az anyjától.

Én alapból 1 kiscicát nem tartanék egyedül, főleg ha lakásban egész nap maga van.Teljesen unalmas, magányos élet így neki.Ha ketten vannak, összebújnak, játszanak, mosdatják egymást, nézik mit csinál a másik, stb.

Nektek is sokkal érdekesebb nézni a kettejük játékát, kapcsolatukat. Még most összeszoknak míg kicsik, pár hónap múlva már nehezebben szokathatók, és most vannak kiscicák bőségesen, akik gazdit keresnek./sajnos/

2018. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
de egy ostoba válaszoló ez az #1es, gondolod akkor senki me tartson állatot mert a legtöbb ember dolgozik? xD idióta. amúgy nem nem baj. raksz ki neki kaját meg vizet és nem fog beledögleni egy napba.
2018. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

10-es, jó, biztos van ilyen macska is, de még nem találkoztam hasonlóval. Nekem eddig összesen 12 macskám volt, ha egy nap 4 óránál többet egyedül hagytam, mindegyik sírt.


De egy ostoba válaszoló ez a 12-es, gondolod, akkor nem kell elolvasni és értelmezni, mielőtt válaszolsz? xD Idióta.

2018. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
12-es, ajánlom a válaszaim értelmezését.
2018. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Ne vicceljetek már! A macska simán alszik 16-18 órát is, mindegy neki, hogy otthon vagy-e akkor is a napi rutinját követi. Nem kutya, nem kell levinni használja az almot. Egyedül is nagyon jól elvan mivel territóriális lény, ezért nem kell neki pajtás, sokkal jobban szeret egyedül lenni, más macskát max. elvisel de akkor is felosztják egymás között a lakást.

Kèrdező, nyugodtan menjetek el. Több helyre rakjál ki vizet és tápot. Minden rendben lesz, főleg ha rá is néznek.

2018. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha a macskatartást az alapján engedélyeznék, hogy mennyi időt foglalkozik velük az ember, a fél emberiség nem kapna macskát, aki meg igen, normálisan eltartani nem tudná. 1-es: a sok 0%-os válaszod nem gondolkodtatott még el azon, hogy baromságot beszélsz?

Ha normálisan akarja tartani a macskát, igenis kell dogozni, mert anélkül nem menne. De a kérdés nem erre irányult.

Kérdező: én is csak azt tudom mondani, hogy egy macska sokat alszik. Hagyjatok kint neki játékot, több helyen vizet, és tápot is. Az lenne a legjobb, ha lenne olyan ismerősötök, aki ránézne aznap.

2018. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, olvasd csak el megint a válaszaimat, mert nem értelmezted. Nem, a "sok 0%-os válaszom" egyedül abban gondolkodtatott el, hogy ilyen embereknek minek állat.
2018. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan. Legyen enni innivalója és kész. Nekünk 2 cicánk van reggel fél héttől délután 5 ig egyedül vannak, hú de nagy állatkínzó vagyok mi ;) Valamiből élni kell... hétvégén cicázás ezerrel.
2018. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor most ketten vannak, vagy egyedül? Nem mindegy ám. :)
2018. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!