Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól tudom? Segíthet nekik?

Jól tudom? Segíthet nekik?

Figyelt kérdés
Van 3 cicám és megy a hasuk. Tej volt előttük és az a cica puha kaja. 5 és fél hetesek. Mindent el is tettem előlük és csak tiszta vizet meg húst tettem eléjük amit vajon süttem meg. Vizet nem isszák, úgyhogy fecskendővel itetom őket, hogy ne szaradjanak ki, ha nem javul pár napon belül hívok orvost. Nem teszek rosszat ezzel?
2018. júl. 17. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb macska latóz érzékeny, ezért tehéntej és ebből készült bármilyen termék fogyasztása után hasmenésük lesz. 5 hetesen egy hasmenés akár el is viheti őket. A vajban sült húst dobd ki, a nekik adott tejet borítsd ki.


Vegyél nekik laktózmentes tejet vagy "HA" jelű csecsemőtápszert.


Hogy kerültek hozzád ilyen kicsin?

2018. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt születtek, de az anyjuk már foglalkozik velük. A hússal mi a baj? Orvos javasolta, hogy az meg fogja a hasukat
2018. júl. 17. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy vajon sütötted meg, a vaj pedig tejtermék.
2018. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
picike kanál vajat tettem rá nem többet.
2018. júl. 17. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, hogy "csak egy pici", akkor ne csodálkozz a hasmenésen. Vannak bizonyos dolgok, amikből a kicsi is megárt nekik.
2018. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!