Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiugrott a cica, mikor mentem...

Kiugrott a cica, mikor mentem ki este, vajon visszatalál?

Figyelt kérdés
Hétfőn este került ide egy picur(már egyedül eszik, talán 3honapos kóbor cicc) , két estét aludt velünk, tegnap este viszont kiszökött, az udvarra. Hiába hívtam, nem "válaszolt" és megugrott valahová. Esett, hangos volt a környék, nagy cicám előtte piszkálta. "Haza" talál vagy ez a picur elveszett?
2018. júl. 19. 04:58
 1/7 anonim válasza:
Ha a környéket ismeri akkor valószínüleg igen, de ha nem akkor sincs minden veszve, bármi megtörténhet, az én cicáim eddig mindig viszajöttek, de minden esetre várj reméljük viszajön!! 😊❤️
2018. júl. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Marha gyorsan megszerettetik magukat, hogy utána aggódjon az ember értük.

Sajnos nem egy kicsit dobnak ki a környéken... Hisztis dög is, egy ilyen, kert végében síró szőrcsomo volt.

Én is remélem, hogy vissza talál, de ha nem, akkor jó helyre kerüljön, ahol ugyan így szeretik.

2018. júl. 19. 05:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Behúzódott valahova,nézz át mindent,és hívogasd.
2018. júl. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld keresni mert kicsi az esély hogy visszatalál, még fiatal és a környéket sem ismeri...
2018. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi az esélye, hogy hazatalál. Ha nem jön vissza, kérdezgess körbe az utcában, esetleg tedd fel facebookra, hátha valaki megtalálta.
2018. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mielőtt indultam volna otthonról érkezett meg csurom vizesen, éhenhalás szélén.

Evett, száraz, valószínű épp szetszedi a lakást

2018. júl. 19. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor ok :)
2018. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!