Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt hálából csinálja, vagy...

Ezt hálából csinálja, vagy egyszerűen ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron a környékünkre költözött egy házaspár, állíthatom, totál nem normálisak. 3 naponta vannak csak itt, de az állataikat azért ide hozták(kecskék, malacok, lovak, illetve 2 cica) Nyilván semmi baj nem lenne ezzel, de szegény állatok 3 naponta kapnak csak enni. Már jelentettem állatvédőknek, eddig még nem történt semmi.

Viszont, az egyik cicával elég "jóban" lettem, és igaz, hogy csak akkor nézett be hozzám amikor éhes volt, de nagyon megszerettem. Aztán májusban egyszer csak hatalmas pocakkal jött hozzám, és maradt. Azt hittem a terhessége teszi,mert akkor ugye jobban keresik az emberek társaságát, de majd biztos haza megy megszülni, engem meg úgymond "elfelejt". De nem tette. Elbújt a lakásunkban, és full csendben, tisztán itt szült meg. (semmit nem tudtunk róla, én előtte úgy mentem el itthonról hogy határozottan elmékszem hogy kitettem a lakásból) Aztán ugye itt voltak a picik, nyilván miattuk maradt. Nem volt kérdés többé, ő az én cicám. 4 picit szült, 3 kislánynak találtunk gazdit, az 1 kisfiút meg megtartottuk. Azóta is a lánycica annyira ragaszkodó, bújós, azt sem tudja hogyan szeretgessen, tényleg imádni való, holott emlékszem amikor először "megismertem' megsimogatni is alig hagyta magát. Ezt hálából teszi amiért átsegítettem a terhességén, befogadtam, ételt adtam neki vagy alapból is ilyen személyisége volt, csak idő kellett neki hogy kibontakozzon?



2018. júl. 24. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :) jó ember vagy, megérdemled
2018. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
100%
Az állatoknak is van érző lelke, ezért az állatok is megérzik, hogy ki szereti őt, és kitől kell félnie, menekülnie. Befogadtad, enni-inni adtál neki, szeretgetted, így bizonyára hálás neked. Ennyi. :)
2018. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Hálás Neked. És ez bizony nagy dolog!!


Azért remélem ivartalaníttatod.

2018. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Kiválasztott gazdájának,és tényleg hálás.Szerencsés vagy te is,és ő is.Ivartalanítani kéne majd tényleg.
2018. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskák gyakran elköltöznek, ha rossz helyen vannak. Te jó voltál hozzá, tudta, hogy benned megbízhat, a kicsinyei is biztonságban lesznek a közeledben.

Nehezebb kiépíteni velük az igazi bizalmi kapcsolatot, mint pl a kutyákkal, de ha sikerül, akkor így viselkednek.

Szerintem nem arról van szó, hogy hálás, csupán felismerte, hogy milyen jó szeretve lenni és szeretni, és az emberek is lehetnek csudijófejek. Szeret téged és megbízik benned. Kiválasztott vagy :-)

2018. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!