Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan magyarázzam meg apukámn...

Hogyan magyarázzam meg apukámnak, hogy ne etesse kutyatáppal a cicánkat?

Figyelt kérdés
Már gyomorrontása is volt mostanában a cicának, nagy valószínűséggel emiatt. De apukám csak annyit mond, hogy ugyanolyan mint a macskatáp.
2010. jún. 20. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi is etettük velük a kutyatápot, a kutya beleevett a macskatápba semmi bajuk nem lett
2010. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is ugyanolyan, de amúgy nem értek hozzá. a kutyám pl. csak a macskatápot eszi meg és még nem volt semmi baja.
2010. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Mert tényleg ugyanolyan. Más ízesítésüek, de lényegében ugyanabból vannak.


Az én kutyáim rendszeresen megdézsmálják a macskák tányérját és fordítva. Az anyamacskám a vemhessége alatt csak kutyakaját volt hajlandó enni. :)

2010. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pitbullom száraz macskakaját eszik több éve és semmi baja. persze esténként farhátot kap,de akkor sincs baja a macskatáptól. tehát szerintem nincs különbség bár kitudja nincs macskám
2010. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%

Így: Aa!!! ha még egyszer kutya kajával eteted a macskát meverlek!!!!!

jo lesz így?

2010. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyébként nem értem,ha macskátok van miért nem vesz macskatápot? vagy van kutya is és abból kap a cica? mert igyis ugyis megkell venni valamelyiket.
2010. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne hogy a kutyakaja miatt volt gyomorrontása akkor mondd azt apukádnak hogy az állatorvos számlája többe fog kerülni mint a macskakaja.
2010. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség a macskáknak magasabb a fehérje szükségletük mint a kutyáknak a tápok is így vannak összeállítva.A hugomnak mondta az orvos ha a kutyája rendszeressen macskatápot eszik előbb utóbb tönkremegy a veséje a cicáknak meg azért nem jó a kutyatáp mert lényegessen kevesebb taurint tartalmaz amit a cica szervezete nem tud előállítani viszont nagyon fontos számára.
2010. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!