Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki etet a Fiesta Grill-es...

Ki etet a Fiesta Grill-es kutyatáppal? Megeszik a kutyák?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindig a táp összetételét nézd,mielőtt megveszed.

Az első helyen a felsorolásban az áll,amiből a legtöbb van a tápban,utána mennyiség szerint csökkenő sorrendben az összetevők.Ha bármilyen gabonaféle van az első helyen,gyenge minőségű a táp.Mondjuk ebben az árban nem is lehet jó.

2011. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
áhh hát az nagyon rossz táp. megnézttem az öszetételét, és nem etetnék vele. de ha van benne izesítőanyag sok akk persze megeszik. a pedigreet is megeszik, pedig az sem több mint hulladék
2011. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak sajnos nincs pénzem drágábbra:(.

Etetnémém a legjobb minőségűvel is, ha megtehetném. A pennys-nek 155Ft kilója, ennek 125 és azt olvastam, még mindig jobb minőségű, mint a Morzsi. Mellette kapna néha májat, fejet vagy csirkelábat.

2011. jún. 22. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:

persze, ez érthető. de a fejet és a lábat felejsd el. szted abból mit hasznosítana a kutya? a kutyának hus kell, és itt mindegyik csak csont és bőr.

többre mész ha ezt a tápot felturbózod. vegyél májat, szivet!!a szivben nagyon sok fehérje van és olcsó is, ehhez főzöl rizst meg répát. néha gyümölcs is kell nekik. de fejet, lábat felejtsd el mert semmi fontos tápanyagot nem tartalmaznak, nasinak csak

2011. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. A répát nyersen is szereti, azt kap rendszeresen. Vagy jobb megfőzve?
2011. jún. 22. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:

sztem nasinak nyersen, de főzni is jó a rizshez meg szivhez.

neten rá tudsz keresni h milyen zöldségeket és gyümölcsöket ehetnek és NEM ehetnek mert olyan is sok van (pl cseresznye, meggy, szőlő,alma csutka+mag,stb)

2011. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha érdekel pont a multkor volt vmi kérdés ahol jól leirták h lehet nem drágáért kutyának való házikosztot főzni. szólj és megkeresem!:)
2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A linket megköszönném! :)
2011. jún. 22. 17:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ehetnek cseresznyét? Az a baj, hogy ami lehullik folyamatosan eszi, sőt a magot is rágja. A körtét pedig a fáról vagy épp az asztalról lopja el és úgy eszi.
2011. jún. 22. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!


ez volt az a kérdés. a közepe táján van a bemásolt ideális házkosztotzás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1888064-szere..


a cseresznyés dologra meg mindjárt rákeresek. de sztem ha nem lett tőle bajuk akk nem is lesz, de tuti olvastam vhol.nahh megnézem

2011. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!