Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen típusú, és márkájú...

Ti milyen típusú, és márkájú macskaalmot használtok, és hogyan takarítjátok?

Figyelt kérdés
Én Spar sajátmárkás csomósodó macskaalmot használok, 5 kg 300 Ft. Naponta kétszer szedem ki belőle alomlapáttal az összecsomósodott pisit, és kakit. Az almot hetente szoktam lecserélni, és ilyenkor az alomtálcát is átfertőtlenítem.

2018. aug. 12. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a márkát így nem tudom, de ezt a türkizkék papírzacskós 10kg-os almot veszek amin egy vörös cica van az elején, szerintem tudjátok miről beszélek, minden állatfelszereléses boltokban van ilyen. Amúgy gyakran cserélem az almot, télen 3 naponta, nyáron kb. 2 hetente mert ilyenkor sose pisil bent. Szerintem nem rossz ez az alom, de nem sokat foglalkozok vele.

A szilikonos alom tapasztalatomat leírom: amikor ivartalanították és nagyon beteg volt (halálszélen) vettünk neki szilikonosat, hogy ne menjen por a sebére, mindent meg akartunk neki adni. Na aztán itt jön a vicces rész: elkezdte enni! De mint az őrült. :D Azóta is itt porosodik a fél zacskó.

2018. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nálunk a 12 kilós két hónapra elég. A felét szoktam csak bele önteni az almosba és havonta egyszer teljes cserét csinálok, ilyenkor fertőtlenítem a tálcát is.


Szilikonosat próbáltam előtte, nem tetszett, hogy a pisit pl nem lehet kiszedni. Ennél összecsomósodik és szépen ki lehet venni. Szerintem sokkal higiénikusabb így.


Takarítani általában naponta egyszer szoktam, vagy ha pont hallom, hogy volt bent akkor néha rögtön kiveszem.

2018. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!