Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így mostanába...

Miért viselkedik így mostanában a macskám?

Figyelt kérdés

Helló!


Van egy szép cirmos cicám, és már több, mint egy hete alig látom. Látom azért minden nap, reggel vagy este, nyávog 5-öt az ajtónál, odamegyek, kinyitom szépen óvatosan, de nem jön be... nagyon fél. Eddig nem csinálta ezt. Most lenn van a pincében, nem tud kijutni a kertbe, egy út van, egyenesen fölfele a lakásba. Raktunk neki ki enni, mert egyszerűen enni sem hajlandó, annyira fél. Nincs baja, nem húzza a lábát, csak nagyon óvatos.


És furcsán nyávog.


Lehet ennek valami köze, hogy anyukám múlt hét szerdán halt meg? :-( Anyukámat nagyon szerette a cica, mindig sokat bújt hozzá. Egyébként a cica nagyon bújós szokott lenni.


Ma mikor bejött, sikerült kicsit közelebb kerülni hozzá, és megsimogatni, és hozzám is bújt. Aztán észrevette, hogy nyitva van a pinceajtó, és lebaktatott.


Köszi!


2010. jún. 20. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ivaros macska?
2010. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ivaros és nőstény akkor tüzelhet, ha ivaros és kandúr akkor rohan a tüzelők után. Nem ártana ivartalanítani
2010. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom anyukádat! :(
2010. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részvétem anyukád miatt. Én arra tippelek, hogy az anyukád hiányolja. Ő is megérzi, ha nincs valaki ott, ugyanúgy lehet szomorú, mint egy ember, és érezhet hiányt.
2010. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva van a macska.


Szerintem is anyumat hiányolja.

2010. jún. 20. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!