Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy tartsak macskát?

Figyelt kérdés
Albérletbe lakunk a 2. emeleten és nem lehet állatot tartani. hogy vegyem rá a szüleim hogy beszéljenek a tulajjal meg hogy tarthassak macskát? A tulaj külföldön él évente egyszer jön. Esetleg el lehetne rejteni a cicát a garázsba amíg jön?

2018. aug. 22. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet állatot tartani, ez, akármilyen hihetetlen, azt jelenti, hogy nem lehet macskád.
2018. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A macska fogja megszívni, ha a tulaj észreveszi. Fogadd el a szabályt, ne hozzatok macskát.
2018. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha a tulaj évente egyszer jön akkor sem lehet állatot tartani.Ha rájön annak nem lenne túl jó vége.Hisz megszegitek a szabályt,miszerint nem lehet állatot,se macskát tartani.


Ha váratlanul becsenget a tulaj,akkor gyorsan mindenki rohanna,hogy vigyük a macskát,a macskaalom,játékokat,tápot stb a garázsba

2018. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az állat szívná meg a te önzőséged miatt. Meg ha kaparófának használja majd az ajtófélfát mit mondasz a tulajnak, te csináltad? Nem lehet egy macskát csak úgy elrejteni, az lenne a vége hogy lebuknátok és ki kéne dobni szerencsétlent.
2018. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a tulaj mindig elmondja hogy mikor jön nem ér rá váratlan látogatásra
2018. aug. 22. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Oké és felfogtad amit mondok? Ami kárt a macska a lakásban csinálhat? A bútorok, a beépített fa berendezések (ajtók, ablakok stb)? Ezeknek a cseréje baromi költséges lenne, csak te és a szüleid között is a feszültséget szítaná, a vége szintúgy az lenne hogy repül a macska. Nőj már fel és ne legyél egy önző dög, mert egyenlőre az vagy.
2018. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, én is szörnyen akartam kutyát vagy macskát tartani, és majd megőrültem, amikor a körülmények nem tették lehetővé. De ez így nem járja, a tulajdonosnak joga van tudnia arról, hogy mi folyik a lakásában. Ebből tényleg a cica fog rosszul kijönni...
2018. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet macskád és pont.

1. Ezt a szabályt hozta, illene tiszteletben tartani.

2. A macska szívná meg.

2018. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Én sem örülnék, ha kiadnám a lakásomat és beköltöztetnének egy cicát. Egyébként is, érződik a szaga. amit te nem érzel, mert benne laksz. Akármennyire is tiszta egy macska, beszívja a fa..
2018. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem is eszélve arról, hogy nem csak a macska repülne, hanem ti is. Ha az én albérletembe kerülne macska. Persze kidobnám a macskát, de a bérlőket is..
2018. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!