Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet kezdeni egy folyamat...

Mit lehet kezdeni egy folyamatosan nyávogó macskával? Az idegeimre megy mostmár.

Figyelt kérdés
Egy hete vettem, mivel már akkor is folyamatosan nyávogott, Dumának neveztem el. Azt hittem, hogy idővel megszokja majd az új környezetet, de ez a macska folyamatosan, idegesítően vernyákol. Kezdem úgy gondolni, hogy ez az állat nem normális. Szerintem az előző tulajdonosai pezsgőt bontottak, ami után eladták nekem. Mit tehetnék?
2018. aug. 24. 22:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy félsziámim volt, aki nagyon idegesítően tudott nyávogni, ha olyanja volt. El is határoztam, hogy a továbbiakban csak házimacskám lesz.

Amúgy nem lehet, hogy bagzik, vagy egyszerűen csak unatkozik? Vannak játékai? Benti cica?

2018. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
100%
A bengáli sokat dumál. Amúgy ivaros? (bár ha fajtatiszta és már volt 1 tulaja akkor gondolom nem) Játszani szokott, lefárasztod? A miénk házi ugyan de ha este nincs lefárasztva, éjjel 2kor az ember fején ugrál.
2018. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Mennyi idős? Nem lehet, hogy tüzel? Az enyémek olyankor kettő vagy akár három napig is nyávognak éjjel nappal.

Másfelől jobban is utána nézhetnél a dolgoknak mielött befogadsz egy cicát vagy más állatot.

Az sem mind egy milyen fajtájú és az sem, hogy az előző gazdája, hogy tartotta. Ha van kérdésed, vagy esetleg hozzáfűznivalód a válaszomhoz, akkor privátban megtalálsz.

2018. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Három hétig*
2018. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó te tenyésztő vagy? Gondolom igen,mert 3 hétig elviselni egy tüzelő macskát..😺 ahhoz idegrendszer kell!
2018. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a cica nem tüzel, mivel a cica 3.5 hónapos. Amúgy evés közben teleszájjal is nyávog... dorombolás közben is stb... -.-"
2018. aug. 25. 07:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég durva lehet, hogy még dorombolás közben is o.O Én régen azt akartam, hogy az enyém is nyávogjon, mert ő szinte sohasem szokott, de tényleg csak havonta párszor, nagyon csendes. Most egy kicsit azért örülök neki XD
2018. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A bengáli egy nagyon beszédes fajta, célszerű lett volna utánaolvasni a dolgoknak mielőtt hozzád kerül, de ezen lépjünk túl. Vagy megszokjátok, vagy keresel neki új gazdit (nem tudom van-e szerződés hozzá, ha igen, olvassátok el abban, hogy mit ír ilyen esetekben).
2018. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!