Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ellett a macskám 3 kiscicát...

Ellett a macskám 3 kiscicát de nincs teje mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos állatkereskedés a héten nincs így nem tudok nekik tejpotlót venni. Mivel tudnám addig etetni őket? Valahol olvastam hogy a csecsemő tápszer is jó nekik ez igaz lehet?
2018. szept. 4. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvosnak egy telefon?
2018. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem veszi fel
2018. szept. 4. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Miert nem készültél fel az ellésre, ha már szaporítani kellett mindenképpen??
2018. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szaporítani akartam. Szoba macska és amikor kint vagyok kint van velem. De el tünt akkoriban 2 napra. És amúgy se lett volna itt az ideje még azért nem készültem fel.
2018. szept. 4. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Duma, duma, duma.

Na de lépjünk ezen túl, hallottam én is hogy csecsemőtápszer jó lehet, de szerintem abból sem mindegy melyik összetételű. Ilyenkor kb. úgy kell kezelni őket, mint az árva cicákat, erről viszont rengeteg infó van az interneten.

2018. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előbb szült a cica mint kellett volna? Mennyivel? Foglalkozik a picikkel, mosdatja őket?
2018. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát legalább 2 héttel előbb. Nem igazán foglalkozik velünk sajnos.
2018. szept. 4. 17:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez vetélés lesz. Nagyon sajnálom, de valószínűleg a kicsik sem fogják túlélni, mert nem elég fejlettek, és ki fognak hűlni. Figyeld az anya cicát, hogy hogyan viselkedik. Tapintsd ki, hogy van-e benne még kölyök. Nézesd meg állatorvossal, mert valami oka van, hogy elvetélt és bele is pusztulhat.
2018. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha legalább 2 héttel előbb megfialt, és nem foglalkozik a kicsikkel, nem fognak életben maradni. Sajnálom.

Addig is próbálkozhatsz kecsketejjel vagy laktózmentes tejjel végső esetben, 2-3 óránként éjjel-nappal. Hátha mégis...

2018. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én nagyon is örülök hogy nem kidobta vagy hasonló módszerekhez folyamodott a kérdező, hanem bevállalta :).A kicsik élnek?
2018. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!