Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van-e emberséges megoldás egy...

Relin kérdése:

Van-e emberséges megoldás egy kiscica elaltatására?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy párhetes cicám aki valami belsőszervi gonddal született. Sajnos nincs pénzem állatorvosra,de nehezemre esik nézni a szenvedését. Ezért kérlek titeket,aki tud segítsen,hogy milyen módszerrel tudnák véget vetni a szenvedésének úgy,hogy a lehető legkíméletesebb legyek vele?
2018. szept. 14. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Nincs más humánus mód. Vidd el és mondd el ezt, amit nekünk is. Szerintem fognak tudni segíteni.
2018. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha normális a doki, akkor engedi a részletfizetést is.


Biztos ilyen jellegű a baj? Nem lehet megmenteni?

2018. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aligha menthető meg. Gyomor vagy bélproblémás lehet. Pár naponta véres a széklete és kis mennyiségben vért hány. Egy ismerősömnek volt hasonló bajjal cicája,ő elvitte dokihoz de nem tudtak rajta segíteni. 2-3 hónaposan elhunyt. Én pedig nem szeretnék számára még ennyi szenvedést,ezért írtam ki a kérdést.
2018. szept. 14. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Na várjunk csak! Ezt az állatot még nem is látta orvos? Tökmindegy, hogy hogy ölöd meg, felelőtlen gazdi vagy. Minek állat, ha nincs rá pénz?
2018. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Kb. 4000 forintról van szó, ha nem akarod, hogy el is szállítsák utána.

(Tudom, hogy valakinek ez is sok pénz, csak azért írom, hogy hátha többre gondoltál...)

Persze ha azt mondja az állatorvos, hogy gyógyítható, csak sokba kerül, az már egy "érdekesebb" helyzet.. :/

2018. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Az én ismerősöm meg tüdőrákban halt meg. Akkor most ha köhögni kezdek, inkább akasszam fel magam, mielőtt belehalok a tüdőrákba????????


Annyi más baja lehet. Ha szervi lenne, és életképtelen lenne, akkor már nem élne pár hetesen. És ha csak elkapott valamit??? Mivel nem látta orvos, ezért nem ítélkezhetsz az élete felett.


Amúgy ha ennyire nincs pénz, nem kellene állatot tartani.

Tényleg. Tudom., van állatom, és költök rá, amikor kell.

2018. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Keress fel egy állatvédő szervezetet a közelben, biztos segítenek ilyen esetben, nem is biztos, hogy el kell altatni. Merre laksz?
2018. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Csak azért kérdem, hátha tudok segíteni, ha a közelben
2018. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%

Mindenképp vidd el orvoshoz és ha a doki is úgy látja, hogy nem lehet megmenteni, akkor elaltatja. De az is lehet, hogy kezelhető, ebben az esetben keresd fel a legközelebb lévő állatvédő szervezetet, ők tudnak segíteni a kezelés kifizetésében is. És az anyacica ivartalanításában is közreműködnek.


Ps. Tényleg jó lenne ha megírnád hogy hol laksz

2018. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!