Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megismer a macskåm?

Megismer a macskåm?

Figyelt kérdés

Fel evet volt nålam a macskåm, aztån odakerult anyukåmekhoz, mert kijöttem kulföldre dolgozni.

Ha hazamegyek, meg fog ismerni???

Nagyon szeretem, es sirva fakadnek, ha nem ismerne meg! :(((

De nem låtok rå sok eselyt..... :(( Szerintetek?


2008. nov. 4. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy meg fog ismerni. Sosem felejt el :)

lehet kicsit majd másképp viselkedik mert furcsa lesz, hosszú idő után újra találkozni. És most biztosan azt hiszi, hogy az anyukádék az ő új gazdái.

Ha megint viszontlátod csináld azt vele amit régen mindig. Játssz vele, vagy simogasd a hasát a fejét, a lábát vagy amit régen :) És beszélj hozzá. Tudni fogja, hogy te vagy az.

2008. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alice_L ***** válasza:
100%

Meg fog ismerni, de lehet hogy duzzogni fog, az én cicam hiaba hagyom jo kezek kozt mikor elutazunk nyaralni, visszajottunkkor tuntetoen durcas.

Az olembe ugrik és amint meg akarom simogatni elsétal, stb, ez par napig eltarthat, jatékkal és finom falatokkal engesztelem.

Ne aggodj, jo az emlékezotehetséguk, meg fog ismerni a cicad.

2008. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy megismerlek.......butus:)
2008. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon aranyosak vagytok!!!!! :)

Könnybe låbadt a szemem! :)

Köszönöm szepen!

2008. nov. 4. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fog, ismeri az illatodat :)
2008. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elöször kicsit dühös lesz rád, hogy sokáig itthonhagytad, de fel fog ismerni :)
2008. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!