Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meglehet állítani valahogy a...

Meglehet állítani valahogy a hasmenést?

Figyelt kérdés

2 hónapos lesz a kiscicám, és mikor kimentem észrevettem, hogy hasmenése volt.

Amúgy teljesen jól van, szokása szerint amint meglátott felakart ugrani a lábamra, játszik, szóval teljesen jól van. [látszólag legalábbis]


Szal ötleteket várok, hogyan lehetne megállítani a hasmenést :)

Állatorvost hívjunk hozzá?


2010. jún. 23. 15:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is a széntabira szavazok. Szerintem cicának is adhatsz, de kérdezd meg a dokit.
2010. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Oké :)
2010. jún. 23. 17:23
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha holnap is megy a hasa,akkor két javaslatom van amit adjál neki..,az egyik embernek való gyógyszer a neve:Bolus adstringens,ez egy erős hasfogó,ebből ehet 2x1/2 szemet a cicád,a másik Diar Sanyl paszta,ami egy állatgyógyászati bélfaledző készítmény. Ezt a cica testtömegére vonatkoztatva kell adni naponta egyszer. Ennek az ára 1500-2000 Ft körül lehet.Jobbulást a macsnak!!=)

2010. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szia én mondtam hogy széntabletta először!

Igen, mivel az teljesen gyógyhatűsú, és nincs benne gyógyszer, nyugodtan adhatsz!

2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is! :)

Végülis azóta 1x sem volt hasmenése, 6 óra körül akartam neki adni rizst, az nem nagyon tetszett neki, akkor összekevertem konzerv macskakájaval, úgy evett belőle :) Bár leginkább a húst kereste, de hát a rizs eléggé rá volt ragadva :D

+szopizott is 2x :) Szal szerintem jól van, de azért meglátjuk holnap is megy-e a hasa.

2010. jún. 23. 22:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Majd ird meg holnap,hogy van a cicusod,jó?^^
2010. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Oké :)

Szerintem jól van :) Most is felugrott az ölembe egy párszor :D

2010. jún. 23. 23:15
 18/22 A kérdező kommentje:

Megnéztem most nemrég :)

Jól van a kiscicám, de nem szeretném elkiabálni =)

2010. jún. 24. 11:33
 19/22 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, az én cicámnak is volt hasmenése, elvittem orvoshoz megvizsgálta és féregtelenítőtt kellett fecskendővel a szájába adni. 1-2 nap alatt jobban lett. Írd meg mi lett a cicussal!
2010. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Már megírtam :D
2010. jún. 24. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!