Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van jobb minőségű nedves...

Van jobb minőségű nedves macskakaja mint az Animonda Canry?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 03:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Neked, Kérdező <3!

Kérdésedre, igen, persze, szerintem itt nézz körül

[link]


Ezt az oldalt nemrég találtam, ha a magyar részén van a honlap (nemzetközi, mint a zooplus, a zászlóval lehet állítani az országot), akkor azt írják, kiszállítják, nem rendeltem még tőlük, soha.

[link]


Úgy találtam őket, hogy megszűnt az importja annak a konzervnek, amit ettünk, és most kajaváltásban vagyunk. Yarrah Biot eszik (lekopogom) most a cicám, a zooplusról. Ott ott vannak az összetevők. Ez ízlett neki, többfélét rendeltem. Mondjuk a csirke-pulykának szerintem halszaga van, szóval nem örülök teljesen.


cat food recipes címszó alatt google hoz csomó angol nyelvű macskakaja receptet, amit otthon meg tudsz főzni, lefagyasztani,nekem is ki kéne próbálnom, ugyanez úgy láttam németül is működik


vagy a prey etetés:)

Konkrét márkát azért nem írok, mert épp váltunk mi is.


Ami német receptúra szerint készül, a zooplusról, a Mac's pl. leírás alapján jó, de ha otthagytam kibontva fél óra múlva erős szaga volt, és a macska sem szerette. Kb. ugyanilyen a Grau is.

Amit majdnem benéztem az almo nature, de hiába olasz cég gyártja, Thaiföldön gyártatja. Nem óhajtok thaiföldi csirkét adni a macskámnak, ki tudja, mit evett az.

Na szóval a Yarrah is írja a bio tanusítványt, nekem fura, hogy a húsok származási helye meg worldwide kb.De valamit ennie kell.

Németben amúgy fű fa vadvirág macskakaját gyárt, ahogy elnézem.

Van egy-két magyar is, főleg kutyára mennek, van egy olyan pl. amelyiknek a kutyakajája 70%-os húsrészarány, a macskakajája meg whiskas minőség. KÉsz téboly.

Úgyhogy jó keresgélést, és kitartást kívánok! A macska dönti el úgyis!

A zoopluson lehet rendelni próbacsomagokat, vegyes ízben, pár darabosat, ha teheted, ilyeneket próbálj ki. Jelenleg sajnos szállítót váltottak, és a GLS hozza ki, hamarabb ideérne pedig elvileg, ha azonnal feladják, úgyhogy 4 munkanapot számolj rá. Amúgy jó áraik vannak.

2018. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, vegyél neki egy itatókutat is, akkor, de tényleg keress konzervet, a zoopluson van itatókút is. (előnyösebb a kerámia). (egyéb trükk: több itatótál, némelyik átlátszó, hogy lássa a vizet, ahogy mozog).
2018. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
3500 forint/kiló nem épp pénztárcabarát. Ennyiért vehetnél neki csirkemellet, halfilét, ami 100% hús. Nem akarok veled kötekedni,(ha eddig te ezt annak vetted) csak azért a macskámnak nincs olyan rossz dolga, hogy 'szegény állat'-ként emlegesd. Azt adsz neki, amit akarsz, nem foglak győzködni. Amúgy benti vagy kinti a cicád?
2018. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#12 bunkóságra bunkón tudok reagálni bocsi. A macskámra azért havi 3000 forintot költök, nincs olyan rossz dolga... Mehet nekem most a vita, engem nem érdekel, értelmes válaszra értelmesen fogok válaszolni.
2018. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszi amúgy a válaszokat!

#15.

Szerintem érthetően leírtam, hogy akinek nincs pénze jobbra, még annak is van lehetősége a bolti "minőség" helyett sokkal jobbat adni.

A baj ott van, hogy az átlag gazda nem, hogy nem akar a macskámára, vagy más állatára költeni, de arra sem veszi a fáradságot, hogy tájékozódjon.


Most komolyan +300ft-ot (sem) nem ér tuöbbet neked a konkrétan 10* jobb táp?

2018. okt. 6. 17:08
 16/21 A kérdező kommentje:
Ja és 85%-ban bent van, mert bent szeret lenni, de van lehetősége kint is lenni, viszont a birtokot elhagyni már nem... (Mivel az egyébként illegális)
2018. okt. 6. 17:10
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Tök fölösleges ekkora felhajtás a hústartalom miatt. A prevital is teljes értékű macskaeledel, akárcsak a magas hústartalmúak. Pont úgy vannak elosztva benne az összetevők, amik a fejlődésükhöz és egészségükhöz elegendők. Ha nem tudnák a gabonákat és társaikat megemészíteni, akkor menne a hasuk, viszont így tápanyag szempontjából abszolút nem különbözik az általad preferált eledelektől. Azzal a minimális hústartalommal pont ki tudják egészíteni a gaboknák hiányosságait.
2018. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen felesleges elolvasni mi van rajta, legtobb esetbe nem irnak ra ezt-azt es ugyan ez van a mi kajankkal is!
2018. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló, a 9 éves macska minden, csak nem öreg, én ezzel nem dicsekednék a helyedben.


Kérdező, az Animondánál kevés jobb minőségű konzerv van. Esetleg Feringa, Premiere, Real Nature, Wild Freedom, ezek hasonló vagy jobb minőségűek.

2018. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Maxitabi ***** válasza:

Nem biztos, hogy jobbak ... de úgyis mindig a cicák mondják ki az utolsó szót...::))

Tehát:nem mindegyik fajta jobb-de meg kell nézni- és azt is, hogy kiegészítő vagy teljes értékű eledel. (elsőben nincs meg minden vitamin, nyomelem stb, de ha mellette más is van, akkor ok)

terra faelis,feringa, grau, landfleisch, leonardo, ropocat, wildcat, lunderland (amúgy tényleg németek)

Vagy brit care tasakos (nálunk ez van -de csak és kizárólag a tonhalas..)

2018. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!