Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

SOS kismacskat hogy vigyék el állatorvoshoz? Nagyon rosszul van

Alig bír nyavogni, a szeme összeragadt. Itt kerleltem anyám, hogy vigyen el, de nem akar. Csak robogora van jogosítványom. Hogy vigyen el? Annyira sajnálom.Nem tudom, mit csináljak , szerintem nem éli meg a holnap reggelt. Mit kéne tennem? Vagy az orvos már nem tud neki segíteni?

okt. 9. 17:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Busz, taxi, ismeros? Mindenkeppen probald meg valahogy, siman lehet, hogy egy infuzio is segithet rajta. Vagy allatmento szervezet?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont okt. 9. 17:44 Privát üzenet
Ülj buszra! Vagy vidd el a robogóval. Nincs állathordozó? Akkor tedd bele egy dobozba, amire vágsz lélegző nyílásokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont okt. 9. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Dobozba teszem és a labamhoz? Busszal tudnék menni, de nem tudom, hogy fel lehet e vinni rá, illetve, hogy hogy.

Sajnos nincs allathordozom.

# 3/16Időpont okt. 9. 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok, nem ismerek állatvédő szervezeteket.

Telefonaljak oda az orvoshoz, vagy elég csak bemenni?

# 4/16Időpont okt. 9. 17:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha dobozba teszem, csak ott kiveszem és az ölébe ultetem amíg várok?

# 5/16Időpont okt. 9. 17:51 Privát üzenet

Élőállat szállítható ingyen a buszon olyan kézipoggyászban, ami egy bizonyos méretet nem halad meg.

Taxiban pedig méginkább.

Adott esetben kihívhatod te is az állatorvost, sok helyen van ügyelet, de ezért perkálod kell majd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont okt. 9. 18:08 Privát üzenet
Hátizsákot nem tudom mennyire bírná. Esetleg nagyobb, fonott kosárba tedd és a lábadhoz téve viheted

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont okt. 9. 18:08 Privát üzenet
Anyád görény .

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont okt. 9. 18:10 Privát üzenet
#8 egyetértek. Ha majd ő lesz szarul, így várja el, hogy bevidd mondjuk őt a kórházba...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont okt. 9. 18:15 Privát üzenet
Elvitted?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont okt. 9. 18:38 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vérömleny van a macskám fülém. Holnap lehet nem tudom elvinni állatorvoshoz. Ha csak hétfőn tudom elvinni nem lesz nagyobb baja? (Képek lent. )
Felszoktátok ébreszteni a kismacskát, ha egész nap alszik?
A minap találtam egy kismacskát az utcán, úgy döntöttem örökbefogadom. Még soha nem volt macskám, kell neki törkönyvet igényelni, vagy mi ilyenkor a teendő? Vigyem el állatorvoshoz?
Találtam egy sérült kismacskát Budapesten. Ismertek olyan szervezetet, amelyiket fel lehetne hívni, hogy vigyék állatorvoshoz? Mennyibe kerülne ez nekem?
Mikor és milyen oltásokat kell egy kismacskának beadatni? Pár napja találtunk egy kismacskát. Megtartjuk, de nem tudjuk mikor kell először állatorvoshoz vinni.8-9 hetes, egészséges.
Mikor kell először egy kismacskát állatorvoshoz vinni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!