Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS kismacskat hogy vigyék el...

SOS kismacskat hogy vigyék el állatorvoshoz? Nagyon rosszul van

Figyelt kérdés
Alig bír nyavogni, a szeme összeragadt. Itt kerleltem anyám, hogy vigyen el, de nem akar. Csak robogora van jogosítványom. Hogy vigyen el? Annyira sajnálom.Nem tudom, mit csináljak , szerintem nem éli meg a holnap reggelt. Mit kéne tennem? Vagy az orvos már nem tud neki segíteni?
2018. okt. 9. 17:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a javaslatokat!

Végül hala az égnek, apám hazáért mielőtt indultam volna, és elvittuk az orvoshoz.

Laza volt, be van gyulladva a szeme.

Kaptunk rá antibiotikumot, fájdalomcsillapítót, 2 szemcseppet.

Azt mondta a doktornő, hogy nem biztos, hogy megéli a reggelt, de nagyon remélem! Erős kis macska:(

Egy het múlva megyünk kontrollra.

2018. okt. 9. 20:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyuljon meg a pici cicád!!!

Sok simogatást küldök neki!

2018. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Örök hála apukádnak akkor! Sok szerencsét a cicának! És becsülöm a kitartásodat.
2018. okt. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi újság a cicával?

Köszönet, hogy nem hagytátok magára!

2018. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Ismeretlenül is örülök, hogy elvittétek. Remélem felgyógyul.
2018. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a jókívánságokat! A cica jobban van, már a szeme is kezd javulgatni, sokkal jobb, mint tegnap volt(már lát). Apa szerint elég kicsi esély volt rá, hogy életben marad reggelre, de már egy nap alatt is nagyon sokat javult.

Jól esik, hogy így szorítotok neki!:)))

2018. okt. 10. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!