Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nedvestápról?

Figyelt kérdés

[link]


"4 fajta finom változat szószban:

1. Pulyka, borjú & sajt: hús és állati melléktermékek (36%, abból 20% pulyka, 10% borjú), tej és tejipari termékek (4% sajt), gabona, ásványi anyagok.

2. Csirke, kacsa & tészta: hús és állati melléktermékek (40%, abból 20% csirke, 10% kacsa), sütőipari termékek (0,9% tészta), gabona, ásványi anyagok.

3. Marha, liba & alma: hús és állati melléktermékek (40%, abból je 8% marha, liba), gyümölcs (1% alma, szárított), gabona, ásványi anyagok.

4. Borjú pecsenye-szószban: hús és állati melléktermékek (40%, abból 8% borjú), gabona, ásványi anyagok."


fehérje 8.0 %

nyerszsír 5.0 %

nyersrost 0.3 %

hamu 2.0 %

nedvesség 81.0 %


Kicsit furcsállom ezt a gyümölcs meg sajt meg egyebet, de a másik verzió, ami a linken van, még bizarrabb. :D


Nem ez lenne a fő eleség, a jó minőségű száraz mellé kapja "nasinak", de egyrészt finnyás, másrészt a mostani táptól (premiere, szóval azt hinné az ember, nem olyan rossz) borzasztóan puffad, folyton gázosít. Erről az oldalon jók a vélemények, de nem vagyok benne biztos.



2018. okt. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Fehérjetartalom 8%. Ne is nézd tovább szerintem!
2018. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem sok alapvetően a fehérje, alutasakosról beszélünk, aminek a nagy része víz. :) Ezen nem lepődöm meg, a jobb minőségűekben sem láttam még 10-12%-nál többet.

Viszont az ígéretesebbnek tűnt, hogy hústartalomnál nem 2-4% szerepel, mint a gagyibb tápoknál (a premiere is 14-18% talán, most nincs előttem), hanem 30-40%. Ez azért arányaiban jóval magasabb, mint az átlag, főleg az árát tekintve.

Viszont az egyéb összetevők elbizonytalanítottak.

2018. okt. 12. 20:39
 3/3 Maxitabi ***** válasza:
Nekem a gabona miatt nem szimpi.
2018. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!