Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fehér, de zöld/sárga szemű...

A fehér, de zöld/sárga szemű macskák is lehetnek süketek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a kék szeműek általában azok és a felemás szeműek is félig, de most hozzánk került egy fehér zöld szemű cica, aki nagyon barátságos, de csak akkor reagál ha meglát. Ciccegésre, hangos beszédre, tapsra a közvetlen közelében, szinte meg se rezzen. Lehet ő is süket?

#macska #fehér #süket #cica #zöld szemű #sárga szemű
2018. okt. 18. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet!
2018. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rájuk alapból nem jellemző, de természetesen bármelyik macska lehet süket, mondjuk egy betegség szövődményeként. Nekem volt anno sárgaszemű fehér macskám, nem volt süket, most meg van az utcában egy öreg fekete kandúr, teljesen süket már.
2018. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy süket. Az egyik rokonomnak is van egy fehér, sárgás-zöldes szemű cicája.

És ő se reagál semmilyen hangra, kutyaugatásra, tapsra, cicc-egésre, csettintésre...stb

Ellenbe az én cicám szürke csíkos és sárgás szemű ő minden pici neszre figyel. :D

2018. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!