Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat nem kell állatorvo...

A macskákat nem kell állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam az utcán egy kiscicat, aki elég rossz állapotban volt, hát hazahoztam. Javulgatni látszott az állapota, viszont egyszer nagyon rosszul lett. Ha aznap nem viszem el állatorvoshoz, teljesen biztos, hogy nem élte volna meg a masnapot. Még így is kétséges volt, de erős kis cica, így túlélte, már jól van teljesen.

Akkor ezt elmeséltem a suliban pár osztalytarsamnak, hogy orvoshoz kellett vinnem.(tudtak a macskarol és ők érdeklődtek felőle, még csak nem is én hoztam fel) És eléggé meglepett a reakció. Egyöntetűen, szinte leszidtak, veszekedni kezdtek velem, hogy ők aztán biztos nem vinnék a macskát állatorvoshoz és hogy ez micsoda hülyeség, inkább ott hagyták volna elpusztulni. Igaz, otthagytunk egy 10-est a kezelésre, gyógyszerekre, de szerintem megérte. Saját pénzekből fizettem, nem a szuleimét költöttem. Viszont nem csak ők mondták, akik tudtak róla majdnem mindenki. Ez nekem nagyon rosszul esett, komolyan így otthagyták volna a cicát? Ha az úton van meg is értem, mert ugye nekik nincs hozzá közük, de itt más volt a helyzet. Hazahoztam, így felelős vagyok érte.

Tényleg így gondolkodnak az emberek? Sok van belőlük akkor már mindegy? Arról nem is beszélek, hogy mit kaptam, mikor az ivartalanítást felhoztam. Lehulyeztek, kinevettek, hogy én olyan vagyok, mint egy buzgó állatvédő.(Ismét hangsulyoznam, hogy nem én hoztam fel a témát, nem akartam ráerőltetni senkire, hogy vigyék el helyettem a macskát, egyszerűen csak elmondtam a történteket.)

Mit gondoltok erről? Ti is így álltok ehhez?


2018. okt. 23. 20:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te gondolkodsz helyesen!

Ők bunkók és sivár lelkűek.Ne vedd magadra.Ők szégyellhetnék magukat.

Nekem sok megmentett cicám, kutyám, madaram van.Engem is sokan hülyének néznek, holott diplomás dolgozó ember vagyok, szép házban élek, van 3 gyermekem, stb.

De én már ezzel nem törődök.Én teszem azt, amit a szívem, becsületem,állatszeretetem, emberségem diktál.

Hálából ők nagyon tudnak szeretni és ragaszkodni.

Keresd azok társaságát, akik hasonlóan gondolkodnak.

2018. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!