Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnnek a kiscicák?

Hová tűnnek a kiscicák?

Figyelt kérdés

Vettünk egy házat, és egy mellékhelyiségben egy ládában volt egy anyacica, meg a 3 picinye. Etettem őket, és most már eltűnt a második kiscica is.

Remélem az anyukájuk vitte el őket.

Már csak 1 maradt. Kb 2 hónaposak lehetnek a kicsik.

Az anyuka engem mindig örömmel fogadott, már várt az ajtó előtt.

Viszont nekünk van egy 55 kilós kutyánk, aki nem bántja a macskákat, az is lehet, féltette a piciket az anyuka?

A kutya bent van mindig a házban, nem a kertben, néha megy csak ki wc-re.

Remélem nem valami róka, vagy más vitte el őket.



2018. okt. 24. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Kutyád is simán széttéphette, ha beindult benne a vadászösztön. Legközelebb keress nekik gazdákat, az nagyobb segítség mint gyk-n siránkozni, hogy megint eltűnt egy...
2018. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt a szemük váladékos, csipás?

Nagyon sok macska fertőzött macskanáthával, az anyjuk hordozó, s a kicsik is megfertőződnek. Sokáig csak annyi a tünet, hogy a szemük váladékos, esetleg tüsszögnek.

Aztán ha súlyosbodik a betegség, elhúzódik a beteg kiscica valahova, s elpusztul egyedül, a testét meg sem találod sokszor. Főleg az őszi kicsikre veszélyes ez, mert a rossz időben az immunrendszerük nehezebben küzd meg a betegséggel.

2018. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Legközelebb keress nekik gazdákat, az nagyobb segítség mint gyk-n siránkozni, hogy megint eltűnt egy..."


Te meg ne a gyk-t használd, hogy beugass másoknak, pláne, ha nem vagy abban biztos, kivel teszed ezt...


A szomszédok alapján ez az anyacica már rengeteg kicsit szült ide, egyelőre van nagyobb problémám, mint csóri macskákkal való foglalkozás.

De ha eljössz ezért az egy kicsiért, avval te is segíthetnél...


Nem, a kutyám nem tépte szét, sosem tett ilyet, és csak akkor megy hátra, ha vele van valaki. 15 éves, öreg kutya már.


De ha egyes fszkalap válaszolónak nem rágok a szájába minden egyes információt, fix, hogy a legrosszabbra fog gondolni.

Kretén.

2018. okt. 24. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk az anya elvitte a gyengébbeket meghalni tavaly.

Egyet megtartott, egyet meg én neveltem fel. De hatot szült, kettőt szülés után eltüntetett, kettőt meg 2-3 hét múlva.

2018. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Többieknek köszönöm.

Amúgy teljesen egészséges, életerős cicák.

Nem csipás a szemük, tényleg teljesen egészségesek.

Főleg, hogy a legdrágább tápot vittem az anyukának, de már a picik is abból ettek.

2018. okt. 24. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor simán elköltözteti őket.
2018. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Vagy költözteti őket, vagy sajnos a természet elvégezte a dolgát. :/

Ivartalaníttatni kellene az anyát, ha már így hozzátok csapódott.

2018. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már fel is tettem azt az egy kiscicát egy csoportba, remélem olyan viszi el, aki tud gondoskodni róla.

Az anyukával nem tudom mit csináljak, nagyon aranyos macska, de akkor valószínű befizetem egy ivartalanításra.

2018. okt. 24. 11:09
 9/11 A kérdező kommentje:

Közben ilyen kedves privát üzenetet kapok, gondolom az 1-es számú versenyzőtől, aki lepontozhatott mindenkit, és eljön majd a barátaival elbeszélgetni velem, miután megadtam neki a telefonszámom:

"debil állatkinzó kú..va"


Ehhez hozzátenném, hogy egy 44 éves sofőr vagyok, perpill Ausztriában, csak a gyermekeim nyaggatnak a macskával.

2018. okt. 24. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy mivel kutya került a házhoz, az anyamacska úgy ítélte meg, hogy nem elég biztonságos a hely és elköltöztette őket. De az idegen kandúrok is csúnya dolgokat szoktak tenni a kismacskákkal.
2018. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!