Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 11 éves házicicám hátán egyre...

11 éves házicicám hátán egyre több heget veszek észre. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni, hogy csak lakásban van tartva, és eddig teljesen egészséges volt. Először furcsa tapintású volt a szőre, ezért megnéztem, és néhány apró pontszerű heget vettem észre. Azt hittem, valami olyan helyre mászott ahol valami felsértette, ezért nem csináltam vele semmit, inkább betömtem minden olyan zugot ahova beférhet. Pár hét eltelt és most már egyre több helyen tapintom ki ugyanezt. Heges, apró sebekkel van tele kb a gerince vonala végig, de a szőre eddig rejtette. Máshol nem találtam hasonlót. Mi lehet ez? (Természetesen elviszem állatorvoshoz amint tudom, de kíváncsi vagyok, más már tapasztalt-e hasonlót a cicájával.)
2018. okt. 29. 01:14
 1/2 MissMarvel válasza:
100%
Még nem tapasztaltam de szerintem valamire allergiás! De akár az is lehet, hogy öregszik de az állat orvos okosabbat fog mondani! Remélem nem lesz baja a cicádnak!
2018. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kapott immunerősítő injekciót, és a sebei elmúltak! Valószínű, hogy a vitaminhiány okozhatta.
2018. nov. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!