Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy éves ivartalanított...

Egy éves ivartalanított nőstény cicámhoz hoztunk egy kiscicát játszó pajtásnak. Szerintetek mennyi idő alatt szoknak össze?

Figyelt kérdés
A nagy most elég morcos : (
2010. jún. 25. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:)))

Rövid idő alatt majd megbékél.

Egyszer csak elkezdi majd mosdatni, akkor a nehezén túl lesztek.

2010. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hű,mi pont ezt csináltuk pár éve,kemény menet volt. két hétig teljesen külön kellett zárni őket,ha elmentünk itthonról. két hét után felhívtam a kisebbik tenyésztőjét,hogy visszavinném a cicát,mert a nagy bántja.Megbeszéltük,hogy még egy hetet adunk nekik,közös simogatásokkal,becézésekkel. a harmadik hét végén már nem akarták megölni egymást,de még fenntartásaik voltak,úgy egy hónap után vettük észre,hogy a nagycica folyamatosan "szoptatni" akarja a kicsit. természetesen nem valóságosan,hiszen nem tudta,de a pici állandóan ahasa alatt volt,és a nagy dorombolt neki. pont egy év a különbség köztük. mára már felnőtt macskák,és ha egész nap csesztetik is egymást egy-egy front idején,este tuti,hogy együtt alszikáznak a kuckójukban. szóval kitartás.
2010. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nagy nem bántja a kicsit csak fél tőle fúj rá meg morog egy kicsit.Inkább menekül előle!
2010. jún. 25. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az is lehet hogy nem barátkoznak össze.Van úgy hogy egy 1 éves macska féltkeny lessz a kicsire.
2010. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Háát..remélem összeszoknak bár még nem úgy tűnik.

Én azt hittem hogy a kicsi fog félni meg fújni a nagyra elvégre ő az új cica!

Írjatok még tapasztalatokat!

2010. jún. 26. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!