Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom elvinni a macskát...

Nem tudom elvinni a macskát az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
A szomszédos városba kell járnunk már. Azóta háromszor próbálkoztam az elvitelével, mindegyik vége az lett, hogy az út 1/3-nál bepiszkított. Gondolom fél a mozgó járműtől, amit egyszerűen nem tudok hova tenni. Mi tévő legyek? Piszkosan nem vihetem az orvoshoz, ha már megtörtént a dolog. Valami ötlet, hogy mivel nyugtassam meg?
2018. nov. 6. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen ügyben kéne dokihoz vinned? Ha beteg, éves oltás vagy ilyesmi, akkor ugorj el a dokihoz, kérj neki nyugtató pasztát, attól bealszik, és mire magához tér, meg is járjátok.

Nyilván mondjuk egy féreghajtó beadatása vagy sima kontroll esetén ezt nem érdemes, mert túl sokszor sem lehet vele tömni. :)


Esetleg hívd fel a dokit, hogy ez a helyzet, mit javasol, én azt is el tudom képzelni, hogy legyint rá, hogyha bepiszkolt, hát bepiszkolt, ne emiatt ne legyen kezelve. Esetleg ha szokott házhoz járni..?

2018. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is ilyen az egyik, nemcsak becsinál, de még be is szokott hányni... Kocsival fél óra az út kb., úgyhogy erre még rá szoktunk számolni 10 percet. Mi úgy csináljuk, hogy cica megy be a szállítóboxba, és pluszba odakészítek egy pár gimikesztyűt, nejlonzacskót, egy csomag kisállatoknak valónedves törlőkendő, meg domestosos törlőkendő, ami mindig van a kocsiban, és még papírtörlőt is teszek oda. Amikor betojik, akkor félreállunk a kocsival, és a kis túlélőcsomaggal szépen rendbeteszem ahogy tudom. A kakit meg a ronygot gumikesztyűvel beteszem a zacskóba, aztán a nedves és a száraz törlőkendővel áttörölgetem a szállítóboxot. A koszos törlőkendők és a gumikesztyű is megy végül a zacsiba, amit jól bekötünk, és majd othhon kidobjuk. A cica saját magát általában nem keno össze, de erre a célra neki is van saját törlőkendője. Hányni már a váróban szokott, ilyenkor az asszisztensek teszik rendbe. Ez van sajnos, a dokik is tisztában vannak ezzel, nem fognak ezért ferde szemmel nézni!
2018. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!