Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacska miatt történhetett?

Kismacska miatt történhetett?

Figyelt kérdés
3 hete kaptam egy 10 hetes cicát (nőstény) és rá 3 napra eltűnt a 4 éves cicám (ivartalanított nőstény) soha nem tűnt el még és a kiscicával csak bennt a konyhában találkozott mikor beengedtük. Mellettünk lévő utcában 5-6 ilyen macska is eltűnt...de nekem fura hogy a kiscica megérkezésekor. Szerintetek mi történhetett?
2018. nov. 11. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%

Le lehet pontozni nyugodtan, de macska izmos kerítés nem létezik.

A cicákok mindenen át tudnak mászni :D

2018. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Macskabiztos*
2018. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
18%
Erdekes a mi macskank 9 eves amikor jo idok vannak mindig kint van be se akar jonni. Mi nem kenyszeritsuk hogy bent legyen mert az allatkinzas irhatok barmit akkor is az. Erdekes 9 ev alatt egy auto se utotte el pedig itt sok auto jon megy. Tudja hogy veszelyes ezert elkeruli az utcat illetve odafigyel. Nem hulyek a macskak. De a mienk kulonosen okos. Beteg pl meg soha nem volt. Imad elni.
2018. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

#11: De, meg lehet oldani, csak rém életszerűtlen elvárni, hogy mindenkinek olyan bonyolult, drága kerítése legyen. Nekem pl. semmilyen nincs, de "hivatalos" macskám sem :) Nemhivatalosak igen, de ők nem házicicák, hanem félig vadállatok, félig mindenki macskái, szabadok és elégedettek. Igen, veszélyes a kinti lét, macskának is, embernek is, mégis mindannyian kimászkálunk.

Fura, mennyit változott a világ, én tényleg nem fogom fel, mit várnak a gazdáktól, de nem is szobacicám sosem. Majd tartok patkányt, bent a házban, sőt, macskabiztosan, az kihívás lesz, mert a ciccek is imádnak bent lenni.

2018. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!