Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, mondjak, vagy...

Mit tegyek, mondjak, vagy hazudjak majd ebben a kérdésben, ha esetleg kiderül?

Figyelt kérdés

A történetem: Egyik nap megjelent a kertemben a szomszédom kismacskája. Én kinn voltam a sajátom ugyanolyan korú cicámmal, összeismerkedtek. Egész nap nálunk volt. A szomszédom hajnalban megy el itthonról, és késő éjjel jön haza. Gondolom úgy van vele, hogy a cicát majd eteti a jóisten, vagy majd szoptatja az anyja. De persze az is akkor kap enni, ha én adok neki, honnan volna teje.

Késő este megvártam a szomszédomat ébren, hogy visszaadjam a cicát. Ez megismétlődött másnap. Harmadnap már nem tudtam visszaadni, mert a szomszédom éjjel jött haza. A cicát áttettem a kerítésen, de reggel láttam, hogy a cipőmben aludt egész éjjel a teraszon.

Ez így ment napról napra, a szomszédomat sosem tudtam elcsípni, a cica nálam volt, egész nap az én Pötyimmel játszott, és vele is aludt. Persze etetem meg minden. Valamelyik nap észrevettem , hogy borzalmasan büdös a füle. Nagyon sajnáltam, elvittem orvoshoz, kezelés + gyógyszer 4500 Ft. Nem azért írom, nem sajnálom tőle. De mi lesz ha egyszer a szomszédom meglátja, pl udvaron, vagy ha nagyobb lesz kimegy az utcára, hogy nálam van a cica?? Megjegyzem, a két hét alatt egyszer keresték, annyi volt a keresés, hogy kiállt az ajtajába és kiabált, hogy cic Dugó hol vagy? Ennyi.

Mit mondja neki ? Mert én biztos vissza nem adom ezt a szegény kis lelket , másrészt biztosan visszaszökne hozzám. Vagy vesszek össze vele? Szerintem még neki állna feljebb.....


2010. jún. 25. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ha beleköt hogy az az ő macskája, hát mond meg neki hogy bizonyítsa orvosi papírokkal, amint te beoltatod, vagy lehet a kezelésről is van papírod akkor te már tudod bizonyítani hogy a tiéd és ő már nem tehet semmit, erőszakkal nem veheti el, fel nem fog jelenteni mert a többi állattartás nem szabályos illetve lesz papírod hogy a tiéd és a hatóság sem tehetne semmit.
2010. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát tuti átmegyek agresszívbe, ha szóvá meri tenni. De egyenlőre sunyít, nem is igen köszön, bár igaz alig futunk össze.
2010. jún. 27. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!