Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a cirmost...

Hogyan szoktassam rá a cirmost a kinti házikójára?

Figyelt kérdés
Most építettünk egyet neki, hőszigetelt menedék, nagyon jópofa lett. De nem nagyon akar belemenni ez a cica-mica. :D

2018. nov. 19. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy.

Legalább télire vidd be a lakásba.

Meghálálja

2018. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell rászoktatni. Majd bemegy, ha fázik. Engem sem érdekel, hogy hol vannak a ciccek, a házukban vagy másutt (jó, most épp bent, de éjjelre kipateroljuk őket, nem szokták bánni).
2018. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kreténpali ***** válasza:
49%

Szerintem hideg van már ahhoz, hogy egész nap kint legyen. Lehet olyat pl, hogy napközben bent van és alszik, estére kitesziktek ehy jó adag kajával és akkor elmegy kóborolni. Vagy nem.

Az én macskám már lecserélte a bundáját, téli bunda nélkül elég para kirakni. Most nem azt mondom, hogy vegyél neki, de szoktatni kell.


Egyébként a kisház szerintem esélytelen. Ha nincs benne hőforrás, nem fogja érdekelni és inkább kóborol, mert az is melegebb, mint dekkolni egy ólban.

2018. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!