Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha engem zavar az alvásban...

Baj ha engem zavar az alvásban a macska dorombolása?

Figyelt kérdés
Párom néha szokott a macskájával aludni. Ilyenkor bebujtatja a takaró alá és egyből el is alszanak. Viszont a macska állandóan dorombol jelezve hogy jól érzi magát és ez engem zavar mert megszoktam hogy csend van illetve párom horkolasat már megszoktam ki is zárom magamban így az már nem okoz gondot. De a macska dorombol zavaró tényező számomra nagyon. Az a gond hogy párom szeret vele aludni és gyerekkora óta szokott macskával aludni. Így ő neki nem gond valamint elvileg nyugtató hatással van az emberekre. Rám is csak én nappal mikor nem aludni akarok hat nyugtatólag. Talán megtudnam szokni ha mindennapos lenne mint párom horkolasa de ez a macskával alvás csak néha szokott lenni.

2018. nov. 22. 06:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát...

Alváshoz "fehér zaj"-nak használd ezt:

[link]

és nagyon gyorsan megszokod, hogy valami dorombol. Igy ha organikus, akkor már nem fog zavarni.

2018. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igazából anyósom szobájába nyílik az ajtonk és a macska miatt mindig nyitva marad ha menni akar. Ezzel az a baj hogy anyósom gondol egyet felkapcsol minden villanyt trappol pakolgat stb és ez számomra még zavarobb tényező de a macska is igen mindenki azt hiszi ha elaludt akkor kuss van de nem mert ha vki megmozdul újra kezdi a dorombolast ez a zavaró nagyon benne. Hogy full csend van szinte erre dorombolni kezd. Most is öt órától folyamatosan ez van.
2018. nov. 28. 06:33
 13/15 anonim ***** válasza:
hát...sztem beszéld meg a pároddal.Ha normális,meg fogja érteni.Nem hinném a macskával alvás fontosabb neki mint te.
2019. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem az anyos alvas a szobaajtotok elott nagyobb problema.
2019. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát mivel ez kicsi ház és za előszobában van a zuhanykabin meg onnan nyílik az anyós szobája aztán a miénk az övéből.. ez van. Szeretnénk innen elmenni de hát ahhoz pénz kell amihez meg idő..
2019. febr. 13. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!