Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a körülmények megfelelőek...

Ezek a körülmények megfelelőek egy kiscica számára? (lent olvashatod)

Figyelt kérdés
1 Kertesházban lenne, nagyrészt a házban de ha megnő többet kint. Egy évesen kintlenne ivartalanítva(fiú) de csak egy évesen! van mellette egy 11 éves lány cica akit 1x elütött az autó szerencsére csak az egyik szemére nem lát és puha kajákat eszik.nem nagyon lehet fel venni mert meg volt műtve a hasánál és nagyon félti a hasát és környékét ezért csak a fejét lehet simogatni (nem biztos hogy elfogadja, de mivel az eső remélhetőleg nekünk kedvez,esőben össze dörzsölöm őket és egyforma lesz a szaguk). ja és légyszi a helyesírási hibákat nézzétek el nekem!:) szép napot!
2010. jún. 26. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó a környezet. Viszont ameddig túl fiatal addig zárd el a nagyobbiktól nehogy valami baj történjen. Az én macskám(11éves) pl kifejezetten fél az új jövevényektől de végül megbarátkozott velük. Úgyhogy nyugodtan :D.
2010. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó körülmények.

Szeresd nagyon, és sok sikert a neveléshez. :)

2010. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!bocs de az alapvető oltásokat is megkapja(azt kifelejtettem!)akkor szerintem el is kezdek nézegetni pl.: WC-t;fekhelyet;játékokat.... de azért még írjatok választ mert biztosra akarok menni, azt szeretném ha jó élete lenne!
2010. jún. 26. 17:25
 4/11 A kérdező kommentje:

leírom itt a 11 éves macskusznak a történetét hogyn került hozzánk!lehet hogy azt mondod hogy kitaláltam de tőlem higgy amit akarsz ez akkor is igaz! jó rég mikor olyan fagyosak voltak a telek akkor egy anya macska lerakta az ajtajunk elé a kölykét majd másnap 1 saroknyira a házunktól kiterülve feküdt az úton egy feketefehér anya cica.az utcában mindenki tudja a történetet. langyos tejet adtunk nekitojással és cukorral és így felépült..

1x ellet kölyköket amiböl egyet elajándékoztunk de a többit eldugta és mikor jöttek a cicákért akkor kerestük őket mire kiderült hogy a kanapé mögé relytette őket, mikor eladtuk mindet már tényleg nem találtuk az anyát végul 1 és fél hét mulva rátaláltunk a kertbe egy rigóval a szájában lesoványodottan de akkor sem akart enni amit mi adtunk neki majd elvittük dokihoz aki inekcióval adta neki a fontos tápanyagokat és még most is szed ilyen halvány roszaszín pirulát amit őszintén bevallva én sem tudom mi az.tovább sajnos nem emlékszem és ez azoknak kedvez akik nem hiszik el a történetet pedig igaz!

2010. jún. 26. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

17:18-as vok

Én hiszek neked és örülök hogy vannak ilyen kedves emberek. Nekem hasonló történetem volt a papagájommal. Lent találtuk a földön szegény repülni se tudott de tökéletes fizikai állapotban volt. Aztán 1-2 hét alatt megszokott és megtanúlt(egy ki rásegítéssel) újra repkedni. Nagyon aranyos kis állatka volt kb a kutyánkhoz hasonlithatnám mivel ugyan olyan hűséges volt, nyitott ablaknál se repült el helyette inkább a vállamon pihizet és a fülemet rágcsálta. Olyan ari volt kár hogy elpusztult :(.

2010. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos! lehet hogy azért nem akart elszökni mert tudta hogy itt szeretik és hogy jó sora van!tényleg kár hogy elpusztult..
2010. jún. 26. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes lessz a helye
2010. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz az 1 éves korhoz?

Szerintem sokkal jobb lenne 6 hónapos kora körül ivartalaníttatni,mielőtt még teljesen ivarérett nem lesz.1 éves korára már berögződhet egy csomó kandúrszokás amitől nehéz lesz neki megszabadulni,vagy nem is sikerül teljesen,gondolok itt a csavargásra vagy a jelölésre.Nekem is két kandúrom van és mindketten fél évesen lettek ivartalanítva és olyan játékosak és bújósak,mint kölyökkorukban,most már 3 éves szobacicák,én nem bántam meg.Amúgy a többi összetevő rendben van,bárcsak több ilyen felelős állattartó lenne.Gratula!

2010. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

KJöszömöm szépen!

utolsó válasz írojának: kösz hogy ezt elmondtad mert én azt olvastam hogy csak egy évesen lehet őket ivartalanítani mert ha előbb akkor lehetséges hogy belepusztul.de ahogy elmondtad akkor én is 6 hóssan ivartalanítatom!

(ha érdekel a leendő cicám vörös sötétebb vörös csíkokkal szép világoskék szemmel(nem vak,csakkék a szeme.ezt is olvastam hogy ha valamilyen állatnak kék a szeme általában vak)

2010. jún. 27. 19:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz!A hófehér cicák akiknek kék a szeme(felnőtt korában)azok valószínűleg süketek(de nem vakok),és ha csak az egyik szeme kék,akkor azon az oldalon süket.Amúgy kiindulhatsz abból is,hogy az örökbefogadásra szánt cicákat sokszor már 4-5 hónapos korukban ivartalanítják,és nem halnak bele,ezért tényleg nem kell aggódni,persze előtte úgyis megvizsgálja az orvos,hogy elég fejlett és erős e hozzá.Az ivartalanítás már rutinműtétnek számít,kandúroknál pl. csak 15 perc az egész,nőstényeknél egy picit hosszabb,úgyhogy nem kell aggódnod a cicádért.
2010. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!