Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a körülmények megfelelőek...

Ezek a körülmények megfelelőek egy kiscica számára? (lent olvashatod)

Figyelt kérdés
1 Kertesházban lenne, nagyrészt a házban de ha megnő többet kint. Egy évesen kintlenne ivartalanítva(fiú) de csak egy évesen! van mellette egy 11 éves lány cica akit 1x elütött az autó szerencsére csak az egyik szemére nem lát és puha kajákat eszik.nem nagyon lehet fel venni mert meg volt műtve a hasánál és nagyon félti a hasát és környékét ezért csak a fejét lehet simogatni (nem biztos hogy elfogadja, de mivel az eső remélhetőleg nekünk kedvez,esőben össze dörzsölöm őket és egyforma lesz a szaguk). ja és légyszi a helyesírási hibákat nézzétek el nekem!:) szép napot!
2010. jún. 26. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megint én.Az egyik nekem is vörös cirmos a másik meg szürke,mind a kettő kandúr és testvérek.
2010. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!