Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor (és hova) érdemes...

Mikor (és hova) érdemes elvinni állatorvoshoz a macskát?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapos a nőstény cicusunk, másfél hónaposan került hozzánk de nincs beoltatva, sem ivartalanítva...stb,( kóbor macska kölyke és így is csak később fogadták be valahol ahonnan elhoztuk)

Az lenne az első kérdésem hogy mit kell tudni ezekről az oltásokról, mikor szükségesek?

A 2. kérdésem pedig az, hogy Dél-pest-Gyál környékén hol találok jó állatorvost aki nem kér nagyon sokat érte?

(tapasztalatok...stb)



2018. dec. 11. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár a helyet nem ismerem...

Oltási program megkezdése, féregtelenítés lesz az első, plusz majd 8 hós korától lehet ivartalanítani


Nem főbűn ha nem vagy profi és tájékozott, az állatorvos (ha tényleg jót találsz) el fog látni infókkal

2018. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam cicákat beoltatni. Egyszer régen nyávogásra lettem figyelmes a híd alól, egy neilonszatyprba voltak kidobva 3 kiscica,még a szemük sem nyílt ki. Szóval mi a fenét csináljak, haza vittem őket, kénytelen voltam..Anyacicám se volt, most mi legyen..hát elkezdtem etetni őket emberi anya tejjel, a szomszédom épp kismama vlt, felajánlotta. olti tejporos löttyel csak nem etethetem őket..A lényeg, hogy túlélték..Kitudja meddig voltak a híd alatt, de túlélték mind a hárman, oltást nem kaptak, tehát azért mert nincs beoltva, még egészéges lehet.
2018. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!