Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondják hogy egy macska...

Miért mondják hogy egy macska helyett legyen kettő?

Figyelt kérdés
Én is megkaptam már ezt,és ahogy észrevettem nagyon kevesen (szinte mindenki többet tart) tartanak csak 1 cicát,miért? Mennyivel kerül többe 2 cica mint 1?
2018. dec. 12. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dupla ivartalanítás, dupla fogkőeltávolítás, dupla oltások, dupla éves orvosi kontroll, mindenből dupla ahogyan írták is előttem és hát nyilván dupla aggódás és öröm.
2018. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én macskám utál mindenkit, egyedül érzi jól magát, de biztosan vannak cicák, akik nem boldogok egyedül. A költség pontosan kétszer annyi :)

Dehogy eszik annyit, mint egy ember!!! Nekem maine coon macskám van (majdnem 10 kg) naponta kb. 2 maréknyi tápot eszik+ szőroldót.

Örülök, hogy a cicám szeret egyedül lenni, mert két macskával nem tudom, hogy mi módon oldanám meg az alom kérdést. Egy alomdoboz bőven elfér, de így is sok takarítással jár.

2018. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem vagy antiszoc macskàim voltak eddig, vagy rosszul választottam, de kettő soha nem fért meg egymással. Inkàbb magànyos “farkasok” szerintem. Csak akkor érzik jól magukat egy másik cicával ha az a testvérük/együtt szocializàlódta (tápszeres kölykök), én legalábbis ezt tapasztaltam.

Ha van elég jàtéka és te is játszol vele, szerergeted akkor nem kell nekik társmacska.

2018. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!