Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskànk miért nem érti meg...

A macskànk miért nem érti meg hogy ö kinti macska és nem benti?

Figyelt kérdés
Azt figyeli mikor nyilik az ajto es abban a pillanatban beszalad a lakasba. Nem lehet vele mi csinalni, a kandalonal akar aludni mindig. Ezert ha itthon vagyunk akkor bent lehet mert nem lehet vele mi csinalni. De ejszakara ki kell mennie meg ha nem vsgyunk itthon akkor is es meg ö van megsertodve. Ez miert van?? Ilyen makacs egy allatot en meg nem lattam. Felnott nem kolyok. Nyaron meg a jo idokbe bezzeg nem akar bejonni sose.

2018. dec. 19. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű fázik?
2018. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Fázik.
2018. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem a macska a hülye...Mit gondolsz miért a kandallóhoz megy? Fázik szerencsétlen kint.
2018. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Masok macskai is kint vannak es semmi bajuk. Azert egy macskanak szerintem birnia kene a hideget is. Masoke is kint vannak es birjak semmi bajuk.
2018. dec. 19. 10:57
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Fázik szerencsétlen, ez a napnál is világosabb.

Miért ne alhatna a kandalló mellett?

2018. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Mert éjszaka -10 fok van és egy 4-5 kilós állatról beszélünk. Van bundája,de attól még rohadtul fázik ő is, és tudja,hogy a kandalló mellett jobb lenni.

Meg lehet kövezni, le lehet pontozni, de szerintem állatkínzás télen kint tartani őket.

Én is kertes házban élek, imád kint lenni a cica jobb időkben, de télen mindig bent van, nem akar kimenni .

Ahogy jön a jó idő magától kimegy, ilyenkor bent van mindig.Tudja mi a jó neki szerintem.

2018. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Mansour ***** válasza:
92%
Amelyik macska mindig kint van, annak bírnia kell. De ha nappal beengeditek, akkor persze hogy jobban fázik, mint amelyik állandóan kint van, és hozzászokott. Hozzánk jár egy kinti macska, szoktunk neki enni adni, és gyakran ott is alszik a teraszunkon, de bejönni nem akar. Viszont a bundája most kétszer olyan vastag mint nyáron volt. Nyáron még meg is ijedtünk, hogy mennyire lefogyott, de ősz végére megint olyan vaskos lett, mint múlt télen. Valószínűleg a ti macskátokat a nappali beengedésekkel összezavartátok, és nem tudott így felkészülni a télre. Egyébként meg, ha nappal bent van, akkor miért nem lehet bent éjjel is?
2018. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy tévedsz, hogy más macskáinak sincs semmi bajuk. Télen rengeteg cica szokott elpusztulni, az állatorvosom mondta,hogy sok macskát nem tud már megmenteni a tüdőgyulladásból és más légúti betegségekből. Nyilván aki szarik a macskájára az nem is veszi észre, ha beteg, tüsszög,köhög, lázas.. Meg persze a kinti cicákat nem szokták oltani, ezért nyelik be úgy a macskanáthát...

Én úgy gondolom, hogy kár úgy macskát tartani, hogy nem biztosítod a megfelelő körülményeket. Miért ne mehetne be a házba? Mit csinál? Szobatisztaságra rohadt egyszerű őket megtanítani, a szőrük sem hullik télen..

2018. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
amúgy pont este van a leghidegebb mindig, miért nem akkor lehet bent? este meg éjszaka nem vagytok otthon, vagy mi?
2018. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Olyankor mar alszunk es a macsek nem birja ki az ejszakat szras nelkul szoval ha bent maradna beszrna ide nekunk.
2018. dec. 19. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!