Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pénteken (3 napja) eltűnt az...

Pénteken (3 napja) eltűnt az anyamacskánk. Visszajöhet még?

Figyelt kérdés
4 db hathetes kiscicánk van, és egy nagytesó az előző alomból, aki bántja őket. Össze lehet barátkoztatni őket, vagy elajándékozzam?
2010. jún. 28. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyacicát ivartalanítsd. Egyébként nyilván visszajöhet, ha van lába meg akarja is, de ezt mi sem fogjuk tudni kiolvasni a csillagokból :)
2010. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jó anya, állandóan a picikékkel volt. A tavalyiaknál is. Ennek ellenére leléphetett az ösztön miatt?

Esetleg a második kérdésemre is tudsz válaszolni? El kell zárnom a piciket ha kint van a nagy.

2010. jún. 28. 09:45
 3/8 anonim válasza:
igen...még visszajöhet.
2010. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Visszajöhet még, ha nem esett semmmi baja. Még ne ajándékozd el a kiscicákat.

Nálunk többször előfordult, hogy a szomszédba jártak egerészni, és a szomszéd bezárta véletlen a kamorába vagy a derásba. És csak napokkal később tértek haza. Az anya macskák amúgy is többet járnak kisállatot zsákmányolni. Benne van az ösztöneikben. Persze én kerti macskákról beszélek, nem szobacicákról.

A nagy tesóval nem hiszem, hogy lehetne valamit kezdeni.

A macskákkal nehezen lehet megszerettetni másik állatot.

2010. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen nekem 6 hétre tünt el de megtaláltuk egy épitkezésre beragat de még jó hogy volt ott víz és szerintem vissza fog jönni csak megy a kandurokhoz!! =)
2010. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csiivii válasza:
Persze a macskák visszatalálnak az enyém kieset az ablakból és nagyon sírtam utánna pont7 mulva visszajöt és mi emeletes házba lakunk és feljött a mi emeletünkre a mi ajtónk elé és nyávogot ugyhogy biztos vagyok benne
2010. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bezartak valahova - veletlen. Nalunk tobbszor elofordult.
2010. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Newm jött vissza.
2010. júl. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!