Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mivel etetitek a macská...

Ti mivel etetitek a macská (i) tokat? Mennyit költötök havonta egy macska etetésére?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Josera classic-al, 6 macskára havi egy 10kg-os zacskó, az úgy átszámolva kb 1200forint kb/macska/hónap kaja.
2018. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sanabelle táppal etettem elégedett vagyok vele, Bár nem szuper prémium, de a cicáim erősek, nyugodtak mellette, és gyönyörű a bundájuk. Pontosan nem tudom megmondani mennyiből jön ki egy cicák a havi kajája, mert többen vannak: De az az egy biztos hogy összességében kevesebb pénzt költök macskaeledelre, mint amikor whiskas -félékkel etettem. Na azok mellett mindig éhesek voltak.napi egy kiló semmi volt nekik a whiskasból.
2018. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Na számoltam egy átlagot: egy cicára olyan 1500 ft körül jön ki.
2018. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőkehalfilé, hekk filé, Mac's, Animonda Carny, Smilla, Feringa konzervek, Miamor snack krémek, Animonda Milkies, GimCat puding, Trixie vitaminpaszta, Gimcat emésztést segítő paszta, szőroldó paszta. Dreamies jutifalat és főtt csirkecomb. Havi 25 ezer kb. Imádom a cicum :)
2018. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Happy Cat ente tápot eszik, ez az egyetlen csirkementes, amit megeszik (allergia). Ennek 1,4 kilója 3500ft, emellett kap konzervet: Fressnapfban vehető Select gold 100%-os kacsás nedveset kap, 400g/599 ft. Egyet nagyjából 1-1,5 hétig eszik, szóval havi 3-4 db elfogy. Emellé jutifalit szoktam adni, alig van csirkehusi mentes, inkább szárított husi, pl nyuszi, kacsa vagy a Taste of wilderness szárított hal (ezt ritkán, mert elég drága).

Most összesítve, elég sok, mondjuk havi

0,5 kiló kaja + 3 konzerv + jutik = kb. 3-4000 ft havonta.

2018. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4-es!

A legtöbb halas dolgot (kivéve szárított), a szőroldó pasztát vagy Animonda carnyt az enyém úgy otthagyja, mint a sicc. 😂 Az Animonda Integra nedveset szereti.

2018. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Royal canin sensible tápot eszik, ami érzékeny emésztőrendszerű cicáknak van kitalálva. Több tápot próbáltunk, de ez vált be. A miénk sajnos elég különleges cica, szinte mindentől foschik. Ettől nem. Nagy kiszerelést veszünk, kb. 2/3000 Ft-ra jön ki havonta. Mellette kap még szőroldót is. Ez még kb. 300 Ft. Nagytestű benti cica, 9kg-os.
2018. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Grau nedves táp, naponta simán elfogy egy 200 g-os konzerv. Ez így kb 12000 havonta. A szárazat nem szereti a kisasszony magában, csak akkor hajlandó megenni, ha belekeverem a konzervjébe. A Royal Canin kitten után a Purizon mellett döntöttünk. A 2,5 kg-os zsák kitart 2,5-3 hónapig, az akkor kb 3000 forint/hó. Tehát nagyjából havi 15000 a kaja. :) Szó szerint drága cicuskám van, de imádom.
2018. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Premiere száraztápot kap, a 4 kilós csomag kb. három hónapra elég, lebontva kb 1200 Ft.

Nedvest illetően finnyásabb, greenwoodsot rendelünk netről, abból mondjuk nagyobb darabszámos kiszerelést veszünk, de lebontva.... háát, talán 3000 Ft körül jön ki havonta, kicsivel több.

Száraztápba keverve kap vitamint is általában, meg szőroldó pasztát, ezek azért nem olyan nagy tètelek. Max egy ezres havonta.


Szóval mondjuk egy 5ezres havonta, talán kicsit több, de a nagyobb mennyiségekben vásárlás miatt eloszlik.

2018. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem bántásból, de akiknek pár ezerből kijön hááát nem tudom...érdekes.:D


Nálunk 2 cica van, mindent megadunk nekik, gyerekeink, családtagok.

Száraztápból egyik Orijen tápot a másik Integra gyógytápot kap. Emellé rendszeresen húsokat: szárnyasokat, marhát, borjút, bárányt, tőkehalat, tengeri halfilét, őzet, fácánt, fürjtojást és mértékkel belsőségeket.

Karácsonykor garnélarák és libamell volt a menüjük. Az újévit még tervezem.:)


Kiegészítőként: szőroldó és multivitamin pasztákat, macska bérescseppet, macskafűvet, minőségi jutalom falatokat.


Hááát nem tudok pontos összeget mondani de kb 20ezer/hó tuti van.:)

2018. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!