Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hófehérke fura hangokat ad ki...

Hófehérke fura hangokat ad ki alvás közben. Mi lehet az oka? Álmodik?

Figyelt kérdés
A macskák tudnak álmodni? Vagy lehetnek rémálmaik? Olyan nyüszítő hangot ad ki. Arra is gondoltam, hogy nem kap elég levegőt, mert nem rugdalózik vagy nem tűnik idegesnek. Nyugisan alszik csak közben nyuszít. Mit tegyek?

2019. jan. 22. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vidd pszichológushoz!
2019. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdés nem poén kategória. Tényleg aggódom érte. Nem tudom, hogy légzési nehézségei vannak e vagy álmodik vagy mi van.

Tudom, vicces a neve, de na... a kérdés nem poén.

2019. jan. 22. 12:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudnak álmodni. Ha egyébként nem mutat más "tünetet" akkor ne foglalkozz a dologgal.
2019. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, álmodnak a macskák is. Sokszor a nyüszítéshez mozgás is tartozik, gondolom, olyankor vadásznak. Horkolni is szoktak. Az én cicámat Hamupipőkének hívják, úgyhogy nekem a név nem szokatlan.
2019. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem be van dugulva az orra és nem kap levegőt,vagy ...
2019. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen,tudnak álmodni,a mi macskáInk álmukban mindig futnak (gondolom eferet fognak)😀
2019. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. jan. 22. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen álmodik.Az én cicám is szokott ilyeneket csinálni...de ő morog meg úgy csinál mintha szaladna
2019. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is nyüszít néha, ütemesen. Mozog a szája, a szeme, a végtagjai. Mintha kisebb idegrángása volna.


Ez normális. Ez a REM-alvás szakasza, amikor álmodnak, és nem olyan mély alvás, mint amikor szinte "szétfolyik" fekvés közben.

2019. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudnak álmodni igen.

Nem kell miatta aggódnod semmi baja sincsen. :)

Az enyém is szokott... :D

Amúgy meg szerintem aranyos a neve. :D

2019. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!