Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, ha nem eszi...

Mit lehet tenni, ha nem eszi a cica a hipoallergén kaját?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, allergiás a cicánk valamelyik fehérjére, szerintem a csirkére, de lehet még másra is, úgyhogy most 2 hete kezdtük el az eliminációs diétát. A Fressnapf Petbalance Medicáját vettem elsőként, de a cicám csak a tápját eszi, a nedveseit szinte egyáltalán nem. Ezután próbálkoztam a Soloval, ami ugye különleges húsokból áll (kecske, fürj, szarvas stb.), ezt hol eszi, hol nem. Most rendeltem a Trovetből bárányosat és lóhúsosat, arról még nincs tapasztalatom, de aki járt már hasonló cipőben, örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait, melyik nedves kaját volt hajlandó elfogyasztani a cicája. Jutalomfalatot is vettem neki báránnyal és vadhúsokkal, azt se kérte. Egyszerűen már nem tudom, mit adjak neki. :(
2019. febr. 7. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Száraztápot egyáltalán nem eszik a cicád? Az enyém is valószínűleg a csirkére allergiás, de ő főleg szárazat kap. Nedvesben a Troveten kívül én még nem igazán találtam hipoallergént, talán próbáld meg az Applaws halas konzervjeit, azokban tuti nincs csirke!
2019. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most nézem, hogy eszik szárazat (Petbalance medica). Ha van egy jó száraztápod, és eleget iszik, akkor nem olyan nagy tragédia, ha nem eszik konzervet. Esetleg nézz még szét a fressnapfos Real Nature konzervek között, ezeket ugyan nem ismerem, de a száraztápjaik közt vannak nagyon jó csirkementesek, speckó fehérjeforrásokkal!
2019. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm! :)
2019. febr. 8. 08:38
 14/17 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is allergiagyanús volt csirkére, bárányt javasolt a doki. Végül kikötöttünk egy nem túl drága bárányos száraz tápnál, nagyon szereti, azóta nedveset egyáltalán nem eszik, viszont rengeteg vizet megiszik, szinte vedel. :D Azóta a pocakja is jobb. Szerintem nem kell aggódnod amiatt, ha nem akar nedves kaját, csak igyon eleget.
2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem csak az én cicám reagál így, köszi! Megírnád, melyik bárányos táp az?
2019. febr. 8. 17:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát nekünk a Premiere Sensitive jött be, érzékeny gyomrú cicáknak való, viszont ahogy nézem, ebben is van valamennyi csirke/baromfi (mert végül kiderült, hogy nem arra volt allergiás...) Úgyhogy ez nektek nem lesz jó. :/ Viszont most megnéztem: ugyanígy Premiere (Fressnapf saját márka) négyzet alakú tálkás nedves kaja is van bárányos, Meat Menu van ráírva, abban elvileg nincs csirke, néha szoktunk venni, imádja a cicc. :)
2019. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2019. febr. 8. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!