Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Meghalt a macskám? Ő kapott ma katétert és ellett hozzá kábítva. Próbált felkelne néhányszor nyávogott most meg olyan elernyedt lett bár mintha picit mozogna a hasa (talán lélegzik) Mit lehet tenni? Vagy meghalt?

Esküszöm ha még egyszer állatom lesz az valami teknős lesz mert embertelen ezt újra és újra átélni. Hol elütik őket betegségbe halnak bele.

febr. 7. 22:35  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Bár valószínű igen mert merevedik pedig ha rárakom a kezem olyan mintha verne még a szíve. :(

# 1/26Időpont febr. 7. 22:37 Privát üzenet
Várd meg a reggelt! Valószínű, hogy drog hatása tart még.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/26Időpont febr. 7. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj hogy merevszik pedig tényleg melegen volt tartva.Meg még most is. És tényleg egyszer még nyávogott aztán hirtelen meg elernyedt. Mondjuk még az sincs hogy nem volt időben orvoshoz véve mert vittem amint tudtam.

# 3/26Időpont febr. 7. 22:48 Privát üzenet
:( Nagyon szeretem az állatokat

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/26Időpont febr. 7. 23:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is. Csak az a baj hogy mindig csak a szomorkodás van.

Itt fekszik most mellettem a dobozban de annyira rossz hogy 2 napja meg itt bunyózott a többivel mert ő mindig elkapott mindenkit.

Éjjel is azon izgultam nehogy meghaljon itt mellettem az ágyban mert csak ma tudtuk elvinni éjjel nem az orvoshoz. :(

# 5/26Időpont febr. 7. 23:06 Privát üzenet

Tegyél tükröt az orrához!

Ha párásodik, akkor lélegzik.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/26Időpont febr. 7. 23:07 Privát üzenet
Hogy van?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/26Időpont febr. 7. 23:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Minden bizonnyal halott. :(

Bár ahogy olvastam a merevségnek nem fél óra után kellene előjönnie...:(

Olyan rossz látni hogy itt fekszik és valószínű meghalt. Csak tudnám egy katéterezés hogy viheti el. Ha az elzáródásba halt volna bele akkor nem hiszem hogy ébredéskor jött volna elő ez hanem már a reggelt sem éli meg.

# 8/26Időpont febr. 7. 23:15 Privát üzenet

HA meghalt, akkor az altatástól!

VÁRD MEG A REGGELT!

A szemébe világítva, reagál a pupillája? A tükör párásodik?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/26Időpont febr. 7. 23:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kis tükröm az sajnos nincs de nekem nem úgy tűnik mint aki él..nagyon merev az egész macska. Szerintem muszáj lemondani róla de nem viszem el a kályha közeléből. (nem volt túl meleg csak amennyire javasolva volt)

# 10/26Időpont febr. 7. 23:21 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Foxterrier kutyusunk /9 év/az utóbbi időben néhányszor úgy tett, mintha felszippantott volna valamit és mintha nem rendesen kapott volna levegőt. Mire gondoljak?
A macskám ilyen furcsán tartja néhányszor a fejét meg nyalja a száját.2 napja nem eszik. Mi lehet a baja?
Ha egy ló csak akkor köhintget néhányszor, amikor lovagolva van, az mindenképpen kehességre utal?
Nemsokára kapok egy törpenyulat, és van egy ötéves kistesóm, aki szerintem fel fogja emelni akkor is ha a nyúl nem akarja, ha én is ott leszek akkor nem engedem, de néhányszor...
Szerintetek nem baj ha néhányszor kiveszem a teknősömet az akvaterráriumból és fogom a kezemben?
Három hónapos kölyökkutya, miután néhányszor sétálni vittem rákapott a kijárás örömére. Mit lehet tenni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!