Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos kan macska ivartalan...

5 hónapos kan macska ivartalanitás után mennyi idő múlva fog lenyugodni? Mennyi ideig birja egyedül otthon,8-9 óra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy lenyugodni? Még nem is ivarérett. Az, hogy kajla azért van, mert még gyerek.
2010. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

he??? a macska amúgy 2 napig is elvan egyedül, ott van neki az alom...kaja, víz meg két napra kirakható


a lenyugodás alatt mit értesz??? egy kölyökmacska játékos, felnőttként nyugisabb lesz

2010. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem bírja, de tényéleg sok a 8-9 óra egyedül egy lakásba bezárva. Lehet ilyen esetben én nem vállalnék macskát. Ha itthon vagyunk bejön, ha akar bármikor kimehet, ennyi. A kutyáink bírják itt bennt, mert az egyik nagyon öreg, és igazából már megszokták, de nem vállalnék most kismacskát, ha tudom, hogy napokat geyedül hagyom bezárva.

Ivartalanítás után rögtön lenyugszik, de 5hónaposan még nem is ivarérett, tehát ne várj változást, csak később nem lezs büdös a vizelet annyira, illetve nem bolondul meg ha érzi hogy mennnie kéne teljesíteni... :)

2010. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
míg kiürül a maradék hormon, max. 2 hét, de inkább 1.
2010. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
09:22 a macska még jobban feltalálja magát, mint egy kutya...8-9 óra...te nem jársz el dolgozni? ;)
2010. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a macskámat mindig otthon hagytam amikor elmentem dolgozni. Elôtte megetettem, láttam amint elnyúlik a helyén és amikor hazajöttem 8-10 óra után, akkor fordult a másik oldalára, vagy még alig nyitotta ki a szemét. A cicusok este fele ébrednek fel, az enyém legalábbis akkor igényelte a játékot, amikor hazajöttem. Én is ivartalanítottam és kb. 1 évesen vettem észre, hogy már nem olyan ugrabugra, mint elôtte.
2010. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős macskánál még nem lehet beszélni a "lenyugodásról". Szinte még kölyök, sokat mozog és játszik.

Ha 8-9 órára akarod naponta otthon hagyni érdemes neki társat szerezni, mert nagyon fog unatkozni.

2010. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a párommal havi 15-18 napot dolgozunk, napi 14-16 órát (vendéglátás). Nagyon szerttünk volna állatot, de egy kutyát sűrűbben le kell vinni sétálni, így a cica mellet döntöttünk.

4 éve van egy kan cicánk, aki nagyon boldog, és ha van játéka, nem unatkozik egyedül. Egy kiegyensúlyozott boldog cica.

2010. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből a szempontból minden macska külön egyéniség.

A mi macskánk pl. egyedül van otthon, mégsem nyávog (ma már), ha bentről meghallja a kulcscsomóm csörgését, a szomszédok macskája meg igen, holott idősebb, és nincs is egyedül: van egy kutya társa.

2010. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!