Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatorvost fel lehet...

Shadow1312 kérdése:

Az állatorvost fel lehet jelenteni ha macska ivartalanítás után nem ébredt fel?

Figyelt kérdés
Hazahoztuk az orvostól és nem mozdult, nem nagyon vett levegőt. Felhívtuk az orvost azt mondta normális. Vártunk egy kicsit de semmi változás. Felhívtunk egy másik orvost, azt mondta hogy szerinte nem él a macska, de vigyük el hozzá megnézi. Elvittük és már sajnos tényleg nem élt. Nem tudom hogy van e értelme feljelenteni vagy úgyis kimagyarázza magát. Vagy szerintetek nem is hibás az orvos? Nem tudom! Előre is köszönöm a segítséget

2019. febr. 21. 00:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom tisztában voltatok a műtét kockázataival, és vállaltátok.
2019. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem voltunk vele tisztában mivel soha nem voltunk még. Hiába kérdeztük nem mondott semmit. Illetve de mondott azt hogy semmi baj nem lesz.
2019. febr. 21. 01:45
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Basszus, ne játszd az eszed. Nyilván a net csak arra jó hogy a dokit támadd, tájékozódni már fájt volna.... Jó kis gazda lehetsz hogy nem mond semmit az orvos, de belemész a műtétbe. Nem olvasok utána, nem keresel másik orvost.. TE mennyire vagy támadható ebben az esetben? TE döntöttél valaki mellett aki nem tájékoztatott. Rákérdeztél egyáltalán mik a veszélyek? És mégis milyen alapon akarod feljelenteni?
2019. febr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az igen ember te normális vagy? Egy orvosnak kötelessége elmondani mindent. És képzeld el hogy meg lett kérdezve. És mondta hogy semmi baj nem fog történni. És hát én el hittem neki mert orvos.
2019. febr. 21. 02:03
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom. Az orvos nem ébresztve adta vissza? Altatas után fel szokták ébreszteni, embernél is műtétek után magadhoz teritenek.

Vizsgálta, hogy altathatò a cica? Lány volt? :(

Szerintem nem sokat tehetsz sajnos, de én mindenképp megìrnàm ezt a rendelő oldalára, minden lehetséges helyen (Google vélemények, Facebook stb) más ne járjon így

2019. febr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem ébren adta vissza. Azt mondta hogy alszik 1-5 óra között felébred. Fiú volt. Vizsgálni vizsgálta
2019. febr. 21. 02:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva, fiúknàl egyáltalán nem kéne, hogy vészes legyen a dolog,a lány műtéte kockázatosabb.

Nagyon sajnálom

2019. febr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlaltatta. Vagy allergiás volt az altatószerre. Másra nem nagyon tudok gondolni. Én felhívnám és megkérdezném, hogy mit gondol mit rontott el.
2019. febr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy fel lehet-e jelenteni. (Esetleg gondatlanság miatt.) Nagyon sajnálom a cicát. Egyébként ébresztve szokták visszaadni, vagy "félkómásan". Milyen fajta cica volt? Mert pl amikor az én kandúr cicámat ivartalanították, én akkor bent is lehettem és mondta a doki, hogy mivel perzsa, ezért nem szabad neki olyan sok altatót adni, mert nem jól viselik. Egyszer mi is úgy jártunk, hogy volt három lány cicánk, egyszerre vittük őket ivartalanítani, (mondjuk ez 20+ éve volt, akkor még nem mindenhol volt szokás ébreszteni) és a háromból kettő elpusztult. De ismertük az orvost, tudtuk, hogy amúgy egy nagyon jó állatorvos, azóta kapott már mindenféle kitüntetéseket is, sajnos ott valószínűleg valami "családi halmozódásos szívprobléma" lesz hetett. Nagyon sajnálom a cicádat! 😢
2019. febr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

A jogi eljárás ott kezdődik, hogy boncolást végeztetsz a halál okának megállapításra. És persze ott sincs biztosíték rá, hogy kiderítik a halál okát, sőt most kapaszkodj meg, az se biztos, hogy a doki hibázott, mert lehetnek rejtett szervi problémák, ami miatt belehal a műtétbe az állat. Még embernél is van ilyen, pedig jóval több vizsgálati eszköz és erőforrás van rá.

Szóval olyan nincs, hogy "kimagyarázza megát", jelenleg nincs mit kimagyarázni, mert nincs ellene bizonyítékod, amit most csinálsz az csak alaptalan rágalmazás.

2019. febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!