Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen ez a macska?

Miért ilyen ez a macska?

Figyelt kérdés
Nyár óta bejárt az udvarba egy kóbor macska. Nősténynek tűnik, nagyon simulékony, de nem engedtem magamhoz dörzsölődni. Nem szeretem az állatokat, de a családom mindig adott neki enni, ideszokott, már el se megy innen. Nagyon szemtelen macska, állandóan éhes és nagyon válogatós, sokat eszik. Én nem szoktam neki enni adni. Azt vettem észre hogy mindenhova követ az udvaron, ott van ahol én, nem tudom lerázni magamról, annyira idegesítő hogy járkál utánam. Nem simogatom, de mégis szeret a macska, mi az oka ennek? Nem ismerem a macskák viselkedését.
2019. márc. 10. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg pont azért van veled, mert érzi, hogy valami nincs rendben. Akár meg is simogathatod egy kicsit, ha nem is kézzel, akkor esetleg lábbal, e nagyon óvatosan. Ha nagyon nem hajlasz rá, akkor ignoráld, mást nem nagyon tudsz csinálni.
2019. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!