Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki lehet azt gondolja,...

Valaki lehet azt gondolja, hogy a cicám az övé?

Figyelt kérdés
Másfél éves cica és mostanában egész este itt alszik, de reggel elmegy és este jön. Keveset eszik reggel és este is. Még is jó húsban van. Nagyon barátságos mindenkivel még kis gyerekekkel is. Még van4cicam. Ők is kinti bentiek, de ők nem kezesek mással és folyton itthon vannak. Csak ő nincs. Ivartalan oltott kandur. Akit mutettunk is ami több mint 200e ft volt. Mind prémium tápot kap és csirke mellet 1 héten 2x plusz tényleg minden drága minőségi cicc kaját. Rengeteget játszom vele. Még is hűtlen de csak ő az 5-ből. Honnan tudhatnam meg kihez jár? Már körbe jártam tagadják. Az is akinél nappal van. Gps? Valami ötlet?

2019. márc. 21. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

[link]

A cég korrekt árut forgalmaz. Én is náluk vásároltam, igaz, nem nyomkövetőt.

2019. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Őszintén nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés komoly-e vagy csak trollkodás.
2019. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
A neten több sztori is kering hogy a cica nyakörvére cetlit raktak, rajta egy üzenettel, az akinél sokat volt a cica pedig ugyanezzel a módszerrel válaszolt. Egy próbát megér. De megkérdezhetem hogy miért engeded ki? Nem kötekedésből, csak így megoldódna a "probléma".
2019. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igaz, ahhoz nem olcsó hogy csak egyszer tenném rá, de csekély ahhoz képest amit már másfél év alatt rá költöttem. És legalább meg tudom ki gondolja hogy az övé. De estére kidobja szóval olyan hu de szupi gazdi nem lehet. Enni nem tudom mit ad ami igy ízlik neki. Ráadásul a többi cicammal is jó viszonyban van. Szóval nem értem. De legalább le fulelem ezzel és meg mondom, hogy ne etesse.. Mert ő az enyém. Amúgy van1 gyanúm hogy ki.. És az is hogy májjal eteti mert azért oda van totál, de azt csak néha adok, nehogy beteg legyen tőle pedig szíve szerint fojton azt enne..
2019. márc. 21. 22:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodas. Elsőnek irtam amit. De aki trollnak gondolt gyere. Megmutatom. És ha már mindennel szembesultel segithetnel is.
2019. márc. 21. 22:41
 6/12 A kérdező kommentje:
3 válaszolónak is köszönöm. Ez sem rossz ötlet. Igen ennyi a bűnöm hogy kinti benti ek ezt el ismerem, de míg apám itt lakik sajnos nem meg oldható. Szívem szerint bentiek lennének
2019. márc. 21. 22:44
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is eszik mashol a macska. Ezt nem lehet kivedeni sajnos egy kinti macskanal.

Nem biztos, hogy magaenak gondolja. Egyszeruen csak ad enni a macskainak, ez meg odaszokott. Nalunk is ugyanez van. A szomszed ad enni a macskaknak, ezeket meg nem zavarja el a tobbi macska, igy hat ott is esznek.

Nem mondom, hogy orulok neki, de mit tehetek? Hazba nalunk sem lehetnek, amig itthon elek. Addig ez a helyzet all fenn. Csak attol felek, hogy valami megoli oket vagy megmergezik, esetleg bantja valami nyomorult allatkinzo(sajnos felenk tudok egyrol). De ha ez megtortenne, az biztos, hogy megkeresnem es azt nem koszonne meg, amit tolem kap.

Attol, hogy mashol eszik, meg nem kevesbe huseges. Egyszeruen csak feneketlen bendojuk van, aztan itt egy lehetoseg szamara.:DD

2019. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊hát ez is lehet. Egyet értek, de vissza szeretném kapni.. Akire gyanakszom ott egy kb6eves kislány van.
2019. márc. 21. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi lenne, ha telken belül tartanád szegényt, ahogy kellene? Döntsd el, hogy házikedvenc, vagy kóbor macska. Mert telken kívül kóbornak számít.
2019. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"estére kidobja, olyan szupi gazdi nem lehet" - lehet, hogy ő meg rólad hiszi, hogy nappalra kidobod, olyan szupi gazdi nem lehetsz :D kijárós macska akkora háremet tart gazdikból, amekkorát akar, ez ellen nem tudsz tenni (legfeljebb ha írsz egy üzenetet a nyakörvére, hogy "az én cicám, kérem, ne etesse"). nálad aludni jobb, a másiknál meg enni, nem mondhatod, hogy nem igazságosan oszt be titeket.
2019. márc. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!